Smiltenē dāvā brīnišķīgu Ziemassvētku svētku sajūtu

Vijoļu skaņas, mazo meiteņu skanīgās balstiņas, sveču liesmiņas Ziemassvētku koncertā Smiltenes slimnīcas pacientiem un personālam uzjundīja emocijas. Pār vaigu ritēja asaras gan pašiem jaunākajiem, gan cilvēkiem sirmā vecumā.

Fotoreportāžu skatīt šeit!

 

Vairākus gadus Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Smiltenes nodaļa sadarbībā ar pilsētas sociālajiem darbiniekiem, bērnudārzu "Pīlādzītis" un mūzikas skolu slimnīcā dāvā prieku tiem cilvēkiem, kuriem gaidāmie svētki, iespējams, būs jāpavada medicīnas iestādē. "Šo labo tradīciju gribam turpināt, jo šis ir jauks un skaists mirklis, ko veltām cilvēkiem," saka LSK Smiltenes nodaļas vadītāja Maruta Vīgante. Organizācija koncerta apmeklētājiem pasniedza arī mazu našķi.

 

"Tas bija kaut kas citādāks nekā mūsu ikdiena. Tajā brīdī, kad aiz loga sāka snigt, pārņēma brīnišķīgas sajūtas un prieks, ka cilvēka dvēselei var ko tādu sniegt. Man ļoti gribētos Ziemassvētkus pavadīt mājās, bet pagaidām nezinu, vai varēšu," savas sajūtas atklāj Smiltenes slimnīcas paciente Jolanta Glāzere. Viņa no sirds pateicās bērniem par sagādāto svētku sajūtu.

 

Emocijas par piedzīvoto neslēpa arī bērnudārza "Pīlādzītis" muzikālā audzinātāja Valda Sedola. "Sajūtas ir vienreizējas. Kad mums pateica, ka būs jānāk uz slimnīcu, uzreiz bērniem stāstījām, kāpēc cilvēki šeit nokļūst. Teicām, ka būs jāuzvedas nedaudz klusāk, jo viņiem sāp sirsniņa.

 

 

Bērni arī to saprata. Bet, kad tantiņas ieraudzīja mazos bērnus un sāka raudāt, tā arī man asaras acīs. Nespēju slēpt šīs emocijas. Tāds gaišs mirklis visiem. Bērniem šī diena bija mīlestības mācība," stāsta Valda Sedola.

 

 

Smiltene