Smiltenē divas nedēļas nestrādās pasu daļa

Otrdienās, 4. un 11. augustā, sakarā ar atvaļinājumiem nestrādās pasu daļa Smiltenē.Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Valkas nodaļas vadītāja Birute Pelēce informē, ka līdz ar to cilvēki dokumentus pases saņemšanai varēs nokārtot Valkā, Rīgas ielā 24.

 

Agrāk pasu daļa Smiltenē strādāja divas reizes nedēļā, taču tagad, finansiālu apsvērumu dēļ, tikai otrdienās.

 

"Ja pasei beidzies termiņš, valsts nodeva par tās izgatavošanu ir 15 lati, un tas notiks 20 dienu laikā. Pasi var izgatavot arī paātrinātā kārtībā - četru dienu laikā, bet tas maksās 25 latus.

 

 

Ja vēlas, lai pasi izgatavo divu darba dienu laikā, jāmaksā 35 lati. Bērniem līdz 20 gadu vecumam pases maiņa parastajā kārtībā maksā piecus latus. Ja bērnam pasi vēlas nokārtot četru darbadienu laikā, jāmaksā 15 lati, ja divu - 25 lati," informē Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Valkas nodaļas vadītāja vietniece Inese Jansone.

 

B. Pelēce norāda, ka personām, kuru pilsoņu pases izdotas laika posmā no 2002. gada 1. jūlija līdz 2007. gada 19. novembrim ar derīguma termiņu 50 gadi, kā arī personām, kuru nepilsoņu pases ir izdotas no 2007. gada 10. aprīļa līdz 2007. gada 9. novembrim, un kuru derīguma termiņš ir 50 gadi, sākot ar 2010. gada 1. novembri, šīs pases nav derīgas ceļošanai. Izņēmums ir ceļošana uz Šengenas zonas valstīm.

Smiltene