Smiltenē gājēju pārejas un brauktuves ass līnijas atgūst krāsojumu 2

Trešdien, 15. jūlijā, Smiltenes pilsētas ielās gājēju pārejas jeb "zebras" un brauktuvju ass līnijas atguva krāsojumus.

 

Smiltenes novada domes tehniskais direktors Uldis Rudzītis norāda, ka gājēju pāreju un ielu apzīmējumi pilsētā tiek atjaunoti katru vasaru.

 

"Lai gan ir taupības režīms un ievērojams līdzekļu samazinājums, nepieciešamos pilsētas ielu uzturēšanas darbus paveiksim. Gājēju pāreju un brauktuvju ass līnijas pārkrāsošana uzlabo satiksmes drošību," uzsver U. Rudzītis.

 

U. Rudzītis piebilst, ka šogad galvenokārt atjaunoti gājēju pāreju krāsojumi, kas nodilst visvairāk, un ass līnijas uz brauktuvēm. Uz stāvlaukuma Baznīcas laukumā šogad līnijas neatjaunos, jo tās ir saglabājušās pietiekami labi. Līnijas neatjaunos arī citos stāvlaukumos.

Darbus Smiltenē veica valsts akciju sabiedrības "Latvijas autoceļu uzturētājs" Rēzeknes rajona ceļu pārvalde. Tā kā trešdien bija labs laiks, darbus viņi varēja paveikt vienā dienā.

 

"Raiņa un Atmodas ielās ass līnijas nav pārkrāsotas, jo augustā tur veiks rekonstrukcijas darbus," informē U. Rudzītis.

 

"Ļoti labi, ka krāsojums ir atjaunots. Taču novada domei vajadzētu domāt arī par ceļa zīmju uzstādīšanu, jo Smiltenē vairākās vietās, kad krāsojumi nodilst vai uzsnieg sniegs, autobraucēji neredz, ka tur ir gājēju pāreja," norāda smilteniete Aija.

Komentāri 2

Miza

nez kurā Latvijas pilsētā vēl, sazīmē strīpas uz ielas un paziņo, ka gājēju pāreja gatava.. :)

pirms 12 gadiem, 2009.07.17 18:54

čība

Gājēju pāreja ir jādublē ar ceļa zīmi.Ziemā zem sniega to svešs iebraucējs vienkārši nezin....

pirms 12 gadiem, 2009.07.17 22:33

Smiltene