Smiltenē gatavojas bērnības svētkiem

Bērnības svētki rada prieku gan bērniem, gan vecākiem. Šis ir viens no pasākumiem, kas stiprina ģimeni. Smiltenē svētki pēc pārtraukuma notiks jau trešo gadu.

 

Smiltenes kultūras un sporta centrs sadarbībā ar pilsētas dzimtsarakstu nodaļu 2. augustā rīkos Bērnības svētkus. Pasākumam var pieteikt bērnus līdz skolas vecumam. Vecāki 10. jūnijā pulksten 18.00 laipni aicināti uz pirmo sanāksmi Smiltenes dzimtsarakstu nodaļas zālē Dārza ielā 3, lai pārrunātu organizatoriskus jautājumus.

 

"Vecāki par Bērnības svētkiem izrādīja interesi, jo iepriekšējos gados viņu bērni bija vēl pārāk mazi, lai piedalītos, taču šogad viņš to var," pastāsta pasākuma organizatore Zinaida Bērza.

 

 

Viņa stāsta, ka Bērnības svētki ir svinīgs pasākums. Tā laikā bērnu pirmo reizi publiski ieved sabiedrībā. Pasākuma mērķis ir likt sajusties bērnam kā sabiedrības daļai.

 

Pasākuma organizatore informē, ka svinīgā daļa būs apmēram stundu ilga. Būs šūpoles, kas simbolizē iešūpošanu dzīvē. Bērnības svētkos iesaistīsies arī krustvecāki, jo viņi tagad būs svarīga daļa bērnu dzīvē. Kā vienmēr, sagaidāmi arī dažādi pārsteigumi.

 

 

Z. Bērza atgādina, ka organizatori gādās tikai par pasākuma svinīgo daļu. Par saviesīgo daļu un izklaidēm svētku turpinājumā jāgādā pašam ģimenēm.

Smiltene