Smiltenē iedzīvotājiem jāpacieš neērtības 3

"Ziemeļlatvijas" Smiltenes birojā atskanēja vairāki telefona zvani - pilsētas iedzīvotāji pauda neapmierinātību par Daugavas ielā esošajiem remontdarbiem, jo tiek apgrūtina pārvietošanos.

 

Jaunā māmiņa, kurai ikdienā nākas mērot ceļu ar bērnu ratiņiem pa Daugavas ielu, pauž sašutumu par redzēto. "Pašlaik tiek veidota bruģa ietve, kura vidū atrodas vairāki elektrības stabi.

 

Domāju, ka stabus apiet sagādā neērtības ne tikai jaunajiem vecākiem, bet arī invalīdiem. Nākas pārvietoties pa ceļa braucamo daļu, jo citādi nevar," sašutumu pauž smilteniete.

 

Iedzīvotāja stāsta, ka pagaidām neērtības var pieciest, tomēr ir neizpratnē par to, kā varēs pārvietoties tad, kad satiksme būs jau atjaunota. Par to nobažījušies ir arī Vidzemes ielā dzīvojošie.

 

Lai noskaidrotu, cik tālu ir remontdarbi Daugavas ielā un kad tiks atjaunota satiksme, "Ziemeļlatvija" vērsās pie Smiltenes pilsētas domes izpilddirektora Ulda Rudzīša.Viņš pastāstīja, ka Daugavas ielā ir izbūvēta lietusūdens kanalizācija, izveido un rekonstruē ietvi, kā arī klās asfalta segumu.

Diemžēl uz vēlāku laiku paliks elektroapgādes nomaiņa, kas ir saistīta ar Latvenergo.

 

U. Rudzītis paskaidroja, ka pilsētas dome Latvenergo gaisvadu līnijas nevar noņemt, tāpēc pagaidām elektrības stabi būs ietves vidū. "Esam raduši risinājumu un tiks izveidota pagaidu stabu apiešana, jo pagaidām Latvenergo nav ieplānojis rekonstrukcijas darbus šajā posmā," skaidro U. Rudzītis.

 

"Ziemeļlatvija" noskaidroja, ka darbiem Daugavas ielā ir jābūt pabeigtiem līdz 30. maijam.

Komentāri 3

urmass

stāsta, ka varot mandeles raut pa otru galu.

pirms 12 gadiem, 2008.05.08 09:46

AINA

NAV ARĪ RAIŅA IELA LĪDZ GALAM SAKĀRTOTA ;KĀDAS TĀS CEĻA MALAS IR .VAI ZEMI NEVEDĪS.

pirms 12 gadiem, 2008.05.08 18:36

max cross

nebēdājat gan jau ar laiku sakartosies viss- tagad trennējamies pa šoseju krossam:))))salieciet amartizatorus un krossa piekares un mierīgi lidojat... bet ja kas ir tak apbraucamie ceļi:)

pirms 12 gadiem, 2008.05.08 22:40

Smiltene