Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē iedzīvotāju savākto lapu izvešana sāksies 14.novembrī

Smiltenes novada domes Saimnieciskās darbības nodaļa informē, ka sakarā ar to, ka daudziem kokiem lapkritis kavējas, tāpēc iedzīvotāju un uzņēmumu sagrābto lapu un citu zaļo augu daļu izvešana sāksies ar š.g. 14.novembri un ilgs līdz tiks izvesti visi maisi, ko iedzīvotāji un uzņēmumi būs pieteikuši līdz iepriekš minētām datumam.  

Atgādinām, ka Smiltenes pilsētas teritorijā iedzīvotāju savāktās zāles un lapu izvešanu organizē un apmaksā pašvaldība, ar šādiem nosacījumiem:

No katras mājsaimniecības savākšanu veic ne vairāk kā 1 reizi;

Izvešanu piesaka iedzīvotājs, uzņēmums SIA “Smiltenes NKUP”, zvanot uz telefona numuru 29161694 darba laikā no plkst. 8.00 - 17.00 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]. Obligāti norādāmā informācija: Mājas adrese, vieta, kur atstās maisus, gadījumā ja mājas adrese nesakrīt ar atstāšanas vietu, telefona numuru;

Savākto zāli un lapas liek savos maisos;

Maisi jānovieto ārpus sētas;

Gadījumā, ja maisos bez zāles un lapām tiks konstatēts zaru un sadzīves atkritumu piemaisījums, maisi netiek izvesti.

Savāktās zāles un lapu izvešanu veiks SIA “Smiltenes NKUP”. Plānotais izvešanas laiks ir mainīts – izvešana sāksies  no š.g. 14.novembra. (Iepriekš bija plānots no 1.-8.novembrim).

Jau informējam, ka Smiltenes novada pašvaldība noteica spodrības mēnesi laikā no 2016. gada 7.oktobra līdz 6.novembrim, tā laikā atļauts dedzināt ugunskuros zāli, lapas, zarus un citas augu daļas sava īpašuma teritorijā, ja tas nerada draudus cilvēku dzīvībai, veselībai, videi, kā arī personu mantai un netraucē apkārtējiem iemītniekiem, ir tikai ārpus Smiltenes pilsētas robežām.

Informējam, ka zaru dedzināšana Smiltenes pilsētas teritorijā tiks atļauta nākamā gada pavasarī Lielās talkas un izsludinātā sakoptības mēneša laikā.  Tāpat informējam, ka zaru izvešanu ir iespējams pieteikt pa maksu SIA “Smiltenes NKUP”, zvanot uz mob.tālr. 29161694 darba laikā no plkst. 8.00 - 17.00 vai SIA “ZAAO” tālrunis informācijai 64281250. 

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem par jauno kārtību Smiltenes pilsētas teritorijā, izmantot pašvaldības apmaksāto savāktās zāles un lapu maisu izvešanu, savukārt visas iespējamās neskaidrības risināt savstarpēji komunicējot. 

Rūpēsimies par apkārtējo vidi un sakopsim savu novadu kopā! 


Smiltene