Smiltenē ieradusies Ziemassvētku galvenā rota (Papildināts!) 8

Šorīt Smiltenes pilsētas centrā sākušies lielās Ziemassvētku egles uzstādīšanas darbi. Zaļo un kuplo skaistuli uz pilsētas centru atvizināja ar automašīnu. Pašlaik tā tiek novietota paredzētajā vietā.

PAPILDINĀJUMS: Šoziem Smiltenes pilsētai Ziemassvētku egli uzdāvināja Brantu pagasta “Irbītes” saimnieki Kristīne Bremze, Uģis Dambis un Gvido Neimanis. Smiltenes novada dome paldies saka arī SIA “AL Mežs” par zāģēšanas darbiem un SIA “Pan-Trans”, kas kuplo egli no Brantu pagasta nogādāja Smiltenē.


Jau informējām, ka  6.decembrī plkst.16.00 visi laipni aicināti uz Smiltenes pilsētas Ziemassvētku egles iedegšanas svētkiem.
Plkst.17.00 pilsētas centrā ar dažādām aktivitātēm sagaidīs Karlsons ar brālīti, lai kopīgi radītu svētku sajūtu un iedegtu lielo Ziemassvētku egli.

Egles iedegšanas svētkos neiztikt arī bez Ziemassvētku vecīša, kurš būs ieradies ar savu kārumu maisu un uzklausīs bērnu vēlmes šajos Ziemassvētkos. Lai tiktu pie vecīša sarūpētajiem kārumiem, mazie pasākuma apmeklētāji aicināti sagatavot Ziemassvētku pantiņus vai dziesmiņas.


Kā ierasts, arī šogad, Smiltenes jauniešu dome sarūpējusi radošās darbnīcas, kur varēs piedalīties ikviens svētku apmeklētājs. Radošās darbnīcas notiks veikala „top!” telpās.


Šogad pilsētas egle noskatīta Smiltenes novadā.


Pilsētas un egles rotāšanai saglabātas līdzšinējās tradīcijas, par pamatu ņemot Smiltenes novadam raksturīgo simbolu (rudzupuķi), novada ģērboņa un karoga krāsas - rudzupuķu zilo un dzelteno, kā arī iesaistot citas krāsa, lai pilsēta būtu koša, dzīvespriecīga un krāsaina. Šogad tiek domāts par jauniem pilsētas dekoriem, bet kādi tie būs, tas lai ir pārsteigums.

Komentāri 8

celazime visu boja

jaievies LV praksi ka arzemes, ietas kur stabs izskatas nelietderigi un boja ainavu, zimi jazime uz cela.

pirms 5 gadiem, 2014.12.02 11:58

feel

Nu varbūt Kalifornijā tā var, bet ne pie Latvijas laikapstākļiem.

pirms 5 gadiem, 2014.12.02 12:38

a kas Lv laikapstakli?

Balts tak nelobas, kapec sarkanai krasai butu? Tehnologija jau vienada. Un krustojumiem jabut tiriem no ledus tik un ta, kur nav ta ir dzils miests un tur ainava pie kajas.

pirms 5 gadiem, 2014.12.02 13:27

Ha

Jā krustojums būs tīrs stipras snigšanas gadījumā? Tad tev ar lāpstu būtu jāstāv un visu laiku jātīra tā zīme uz asvalta!

pirms 5 gadiem, 2014.12.02 14:02

nu ja LV viemer atradis iemeslu lai nestradat

bet piemeram asv esot pundur parvietojamas zimes. snigsanai, kuras uz ziemu izliek. mums gan liek stabu, kurs izdomaja tadu mulkibu?

pirms 5 gadiem, 2014.12.02 22:29

Ieva

Šogad arī Valmierā ļoti skaista egle!

pirms 5 gadiem, 2014.12.07 14:30

Smiltene