Smiltenē izgaismos tiltu pār Abula upi

Arī smiltenieši nolēmuši izgaismot vienu no pilsētas tiltiem, atbalstot Latvijas 90. neatkarības gadu jubilejas akciju "Gaismas tilti".

 

Visā Latvijā tā notiks 22. augustā pulksten 21.00. Cilvēki dosies uz tuvāko tiltu, lai vienlaicīgi iedegtu gaismas lukturīšus.

 

Smiltenē pēc pilsētas pensionāru apvienības ierosinājuma ar svecēm vai lukturiem izgaismos tiltu pār Abula upi, kas ved uz Jauno parku Abulas ielas malā.

 

Otrdien, 19. augustā, Hipotēku bankas atbalstītajā Jaunā parka sakopšanas talkā šis tilts iegūs jaunu izskatu. Tiltu salabos jau pirms talkas, lai talcinieki varētu to nokrāsot.

 

"Arī, mēs pensionāri, iesim uz talku, lai tilts būtu kārtībā un uz tā varētu notikt "Gaismas tiltu", akcija," saka Smiltenes pilsētas pensionāru apvienības vadītāja Aija Meldere. Ar lūgumu atbalstīt "Gaismas tiltu" akciju Smiltenē viņa vērsās pilsētas domē un saņēma pašvaldības izglītības, kultūras un sporta komitejas atbalstu. Akcijas rīkošanā iesaistīsies kultūras pasākumu organizatore Zinaida Bērza, plānojot pasākuma norisi.

 

Akcijā aicināti piedalīties visi smiltenieši. Līdzi jāņem sveces vai lukturīši. Gaismas tilts būs arī Strenčos un Valkā.

Smiltene