Smiltenē labiekārto ielas

Smiltenē ir daudzas ielas, kas tā vien prasās pēc remonta, taču ne jau visas no tām šogad izdosies salabot.

 

Vasaras sezona ceļa remontētājiem ir visspraigākais darba laiks. Arī Smiltenē šovasar notiek ielu remonts. Pagājušajā nedēļā ceļu būvfirma „8 CBR" atjaunoja asfalta segumu Daugavas ielā pie Smiltenes pienotavas.

 

 

Darbi pie Daugavas ielas atjaunošana sākās ceturtdien un „ 8 CBR" strādnieki to pabeidza jau piektdien. Asfalta segumu atjaunoja divās dienās, jo svētdien notika riteņbraukšanas sacensības, līdz kurām asfalta segumam vajadzēja būt uzklātam.

 

Remontējot atklājās kāda vēsturiska pilsētas daļa - bruģis, kas uzlikts 20. gadsimta sākumā.

 

Būvdarbu vadītājs Dainis Sausais stāsta, ka tas nekādas problēmas darba laikā neradīja. Bruģi nosedza ar izlīdzinošo kārtu un noasfaltēja.

 

AS „8 CBR" būvdarbu vadītājs informē, ka šovasar ceļinieki salabojuši ceļu arī Dakteru ielā, Limbažu ielā un tagad pabeigta Daugavas ielas asfalta seguma atjaunošana. Šis šovasar Smiltenē „ 8 CBR" bija pēdējais objekts.

 

"Lai gan Smiltenē remontdarbi beigušies, šī vasara būs saspringta." stāsta D. Sausais. Pašlaik "8 CBR" veic asfaltēšanas darbus Balvu rajona Borisovā. Vērienīgs projekts paredzēts Madonas pilsētas apvedceļa labiekārtošanā un asfaltēšanā. „Šis projekts beigsies augustā, tā kā darbs būs visai vasarai," secina D. Sausais.

 

 

Smiltenes domes izpilddirektors Uldis Rudzītis informē, ka lielākie Smiltenē paredzētie ielu remonti pagaidām ir pabeigti. Ielu rekonstrukcijas darbi turpināsies saistībā ar diviem lieliem projektiem. Pašlaik Raiņa ielā notiek elektroapgādes sistēmas rekonstrukcija, kuras laikā likvidēs pēckara elektrības stabus. U. Rudzītis atklāj, ka Raiņa ielā plānots izbūvēt lietus ūdeņu kanalizāciju, taču pats lielākais ieguvums būs gājēju ietve.

 

Remontdarbi notiek arī Atmodas ielā. Šeit paredzēts atjaunot sadzīves un lietus ūdens kanalizāciju, kā arī pilsētas ūdensvadu. Plānots atjaunot un izbūvēt ietves, kā arī uzliet jaunu asfalta segumu.

 

U. Rudzītis aicina cilvēkus ar sapratni uzņemt pagaidu neērtības, jo sākot ar šo nedēļu, Atmodas ielā būs daļēji ierobežota satiksme.

 

Smiltene