Smiltenē laternas ieslēdzas automātiski 2

17. jūnijā kāds portāla ziemellatvija.lv apmeklētājs izveidoja diskusiju "Ieteikums Smiltenes domei". Viņš rakstīja: "Ja esat pamanījuši, tuvojas gada īsākā nakts. Tas nozīmē, ka tagad un vēl kādu laiciņu uz priekšu vakaros tumšs kļūst diezgan vēlu un gaisma aust ļoti agri.

 

Tad kāpēc Smiltenē ielu laternas tiek iedegtas jau tad, kad ārā vēl ir gaišs? Kad nāks ziema, tad mums būs jāstaigā pa tumsu, jo būs jātaupa pilsētas budžets. Kāpēc to nevar darīt tagad, kad tas nevienam neskādē?"

 

Smiltenes pilsētas domes izpilddirektors Uldis Rudzītis informē, ka šai problēmai tiek meklēts risinājums. Pie tā strādā firma "Vidzemes elektroceltnieks".

 

U. Rudzītis priecājas, ka Smiltenes iedzīvotāji šo problēmu ir ievērojuši paši."Agrāk laternas dežurantes ieslēdza konkrētā laikā. Tagad viss notiek automātiski - laternas pilsētā ieslēdzas pēc apgaismojuma līmeņa," informē U. Rudzītis.

 

Viņš norāda, ka apgaismošanas elements ir novietots pie "Latvenergo" ēkas. Iespējams, kaut kas atgadījies ar fotoelementu.

Izpilddirektors apsver iespēju par apgaismošanas elementu modernizēšanu.

Komentāri 2

nu baigaa probleema. viens programmejams relejs un aiziet.

pirms 12 gadiem, 2009.06.22 02:29

***

TIEŠĀM JĀBRĪNĀS , TĀDĀ TEHNIKAS PROGRESA LAIKMETĀ MEKLĒJAM AIZBILDINĀŠANOS.
SLIKTO DATORMEISTARU ZIEPĒS!

pirms 12 gadiem, 2009.06.26 09:36

Smiltene