Smiltenē Lielajā Talkā strādās divās vietās 4

Lielā Talka šo sestdien, 18. aprīlī, notiks arī Smiltenē. Līdzdalību jau pieteikušas pilsētas skolas, pašvaldības iestādes, pensionāri, iestādes un uzņēmumi.

 

Ikvienu talcinieku sestdien gaidīs ierodamies pulksten 10.00 divās vietās: vai nu pie kanāla sporta un atpūtas kompleksā "Teperis", vai Drandu un Veldes ielas krustojumā pie Cērtenes pilskalna informācijas stenda.

 

Talciniekiem pie Tepera ezera līdzi jāņem cirvji, zāģi un grābekļi. Cimdus un maisus nodrošinās Lielās talkas organizatori.

 

"Talkā kopīgi kopsim Tepera ezera apkārtni un daļu no Vecā parka teritorijas, kā arī pilsētas mežus. Vāksim atkritumus, attīrīsim teritorijas no sausajiem kokiem, krūmiem un zariem," informē Smiltenes pilsētas domes ainavu arhitekte Laima Šmite - Ūdre.

 

Lai labāk varētu saplānot talkas norisi un savākto atkritumu izvešanu, pašvaldība aicina uzņēmumus, organizācijas un individuālos kolektīvus vēl šodien iepriekš pieteikties dalībai talkā, zvanot pa tālruni 64707571.

 

Strādājot Lielajā Talkā, privātajā teritorijā par atkritumu izvešanu un to pieņemšanu poligonos atbild paši talkotāji. Arī pērnā rudens lapas šajā talkā Smiltenē ar pašvaldības līdzdalību neizvedīs.Jau vakar talkās sāka strādāt Smiltenes skolēni, kā arī uzņēmumi "8CBR" un "Madara '89".

 

Smiltenes pilsētas dome aicina arī citus smilteniešus kopt savu pilsētu un ne tikai Lielajā talkā, bet arī citā laikā.

 

Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji tiek aicināti talkās sakopt māju pagrabus, bēniņus, kāpņu telpas un daudzdzīvokļu namu teritorijas, darbus iepriekš saskaņojot ar māju apsaimniekotājiem.

 

Privātmāju īpašniekiem ir lūgums sakopt teritorijas, žogus, fasādes un piegulošās teritorijas, kā arī mazdārziņus un jaunbūves.

Komentāri 4

Krupis

Nesaprotu Ūdres teiktā jēgu. Vai tad teritorijas ir jāatbrīvo no sausajiem krūmiem un kokiem? Vai nebija labāk jāiet uz teritorijām, kur jāvāc papīri, bundžas, pet pudeles, dzelži, pamperi un tādas lietas. Atkal zemē nosviesta nauda. Ūdrei derētu pirms šādiem pasākumiem pastaigāt vairāk pa tuvākām un tālākām vietām, un apskatīties, kur tiešam ir vajadzīga sakopšana.

pirms 12 gadiem, 2009.04.16 11:51

Talcinieks

Pie talkā darāmajiem darbiem pirmais vārds ir atkritumu vākšana.

pirms 12 gadiem, 2009.04.16 12:18

Pilsonis

Tos atkritumus vajadzetu vaakt visiem tiem kam ir administratiivie sodi, nevis ieksaeet naudu, bet piespriest sabiedriskos darbus, jo kaapeec man buutu jaavaac citu izmesti suudi? Un ja piekker tad sods ne mazaaks par 500Ls, un tas kas pieker, tam ar kaut kaadu kompensaaciju

pirms 12 gadiem, 2009.04.16 13:55

smilteniets

Preizi Krupi es tev piekrītu , zariņi sapūs stikls un plasmas nekad!

pirms 12 gadiem, 2009.04.16 21:03

Smiltene