Smiltenē LPP/LC pašvaldību vēlēšanās startēs ar atsevišķu sarakstu 6

Smiltenes domes priekšsēdētāja Aināra Mežuļa partija LPP/LC pašvaldību vēlēšanās startēs ar savu sarakstu, kurā būs 15 kandidāti, aģentūrai LETA pastāstīja Mežulis, kurš pats arī piedalīsies vasarā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.

"Mums ir izstrādāta programma, kurā uzsvars likts uz izglītības iestāžu nodrošināšanu dzīves vietas tuvumā, sociālo atbalsta programmu un uzņēmējdarbības atbalsta nodrošināšanu. Tāpat atbalstām pilsētā uzsākto projektu turpināšanu," pauda Mežulis, piebilstot, ka kandidātu sarakstā ir uzņēmēji no pilsētas un pagastiem, zemnieki, kuriem pieder zemnieku saimniecības, izglītības darbinieki, arī lauku skolu pārstāvji.

Mežulis akcentēja, ka partija sola tikai to, ko reāli var izpildīt, un, vērtējot situāciju, Smiltenes novads nākotnē var raudzīties optimistiski. "Valkas rajonā bezdarbs ir apmēram 12%, bet Smiltenes rajonā situācija ir labāka. Tāpat šeit joprojām darbojas visi lielie ražošanas uzņēmumi - kokapstrādes rūpnīcas, AS "Smiltenes piens". Arī apkārtējos pagastos mazie uzņēmumi turpina darboties," informēja Mežulis.

LETA jau ziņoja, ka 21.februārī partijas LPP/LC domes sēdē tika izvirzīts mērķis jūnijā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās iegūt stipru pārstāvniecību vismaz 30 pašvaldībās.

LPP/LC valdes loceklis Georgs Lancmanis aicināja partijas nodaļu vadītājus pašiem izlemt, kurās pašvaldībās startēt ar atsevišķu deputātu kandidātu sarakstu, bet kur jau pirms vēlēšanām veidot apvienību ar kādu citu partiju.

Piemēram, Jūrmalā LPP/LC gatavojas startēt kopā Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), savukārt Jelgavā, kur ZZS ir pie varas, LPP/LC pārstāvjiem klājoties slikti, jo tos, kas viņiem "pasmaida un paspiež roku", metot ārā no darba.

Gan Lancmanis, gan LPP/LC ģenerālsekretārs Vitālijs Aizbalts brīdināja, ka LPP/LC valde neiejauksies vietējos konfliktos, ja paši biedri nevarēs vienoties, kurš kandidēs pašvaldību vēlēšanās.

LPP/LC arī negatavojas šķiest spēkus un naudu, lai cīnītos arī tajās pašvaldībās, kurās tai ir maz atbalstītāju un sliktas izredzes uz panākumiem.

Komentāri 6

UH

Ielieciet, lūdzu, kandidātu sarakstu, lai laicīgi redz, kādi ļaudis te vēlas darboties!!

pirms 12 gadiem, 2009.04.07 10:00

ignja

Tukša muldēšana. Kad varēs redzēt sarakstus? Vai no katra pagasta tur būs pa pārstāvim?

pirms 12 gadiem, 2009.04.07 15:32

Krūms

Mežulis cer, ka tiks pilsētas domē, jo tad varēs turpināt savus projektus, kuros darbu dabū paša dēls, kurš galīgi neprot savu darbu. Paskataties kā viņš ir ielicis logus Domes ēkā Dārza ielā. Kauns skatīties. Un tas nav vienīgais projekts. Lai nāk jaunas sejas, un vecie vēži lai iet pa mājām. Nu tik sāksies mutes brūķēšana, un solījumu stāstīšana.

pirms 12 gadiem, 2009.04.07 18:06

studente

Novadam jāattīstās vienmērīgi visās jomās. Valstī šobrīd prioritāte ir sociālā joma par kuru Mēžuļa kungam nav izpratnes. Vai uz RīGU vairs netaisās?

pirms 12 gadiem, 2009.04.08 08:27

dinamo

pilnigi piekrītu krūmam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.04.08 09:03

OzolaS

Kandidātu sarakstu iesniegšana pašvaldību vēlēšanām paredzēta no 2009.gada 17. līdz 27.aprīlim. Kad saraksti tiks oficiāli iesniegti, tad publicēsim!

pirms 12 gadiem, 2009.04.08 09:15

Smiltene