Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē nogādāta un uzstādīta galvenā Ziemassvētku egle

Vakar, 29.novembrī,  Smiltenē nogādāta un uzstādīta galvenā Ziemassvētku egle,  aptuveni  desmit metrus lielā egle atceļojusi no Raunas pagasta  SIA “Lidums Mezš” īpašuma, īpašs paldies Armandam Znotiņam par šo dāvanu Smiltenes pilsētai.  

Kā pastāstīja Smiltenes novada domes Teritorijas apsaimniekošanas speciāliste Agija Kukaine, egles izgaismošanai un rotāšanai arī šogad ir iegādātas jaunas lampiņas auksti baltos toņos. Šonedēļ pilsētā uz ielu apgaismojuma stabiem iedegs jaunus svētku rotājumus “Austras kokus” līdzšinējo “Ledus rudzupuķu” vietā - plānots uzstādīt kopumā četrpadsmit izgaismotus Austras koka motīvus. Austras koka zīme simbolizē cilvēces zināšanas, kas parāda pasaules kārtības tiekšanos uz augšu. Zīme apvieno mūsu senčus, mūs un mūsu bērnus, pagātni, tagadni un nākotni.

Ziemassvētku egles rotājumus iedegs otrās Adventes, 4. decembra, vakarā - tam par godu Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, Baznīcas laukumā un t/c “Centrs” jau no plkst.16.00 notiks dažādas aktivitātes visai ģimenei - plkst.16.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā notiks labdarības koncerts “Ziemassvētku zvaigznēs lūkojoties..”, no plkst. 17.00 t/c “Centrs” radošās meistardarbnīcas kopā ar Smiltenes Jauniešu domes jauniešiem, no plkst.17.30 Baznīcas laukumā pie galvenās pilsētas rotas svētku lustes kopā Ziemassvētku vecīti un jautrajiem pingvīniem. Smiltenes pilsētas Ziemassvētku egle tiks iedegta ap plkst.18.00.

Smiltene