Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē notiks strukturētā dialoga Vidzemes reģionālā konference

Šodien no plkst.15.20 līdz 19.20 Smiltenes Kultūras centrā Vidzemes reģiona jaunieši un pašvaldības lēmumu pieņēmēji aicināti piedalīties strukturētā dialoga Vidzemes reģionālajā konferencē, aģentūru LETA informēja Valmieras novada fonda strukturētā dialoga Vidzemes reģionālā koordinatora asistents Artis Krists Mednis.

Konferences galvenā tēma ir "Veicināt visu jauniešu iesaisti dažādā, vienotā un iekļaujošā Eiropā" ar moto "Gatavi dzīvei, gatavi sabiedrībai".

Vidzemē strukturēto dialogu "Kafija ar politiķiem" organizē Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar Valmieras novada fondu. Šī gada pavasara mēnešos visā Latvijā notika 16 "Kafijas ar politiķiem", vasaras sākumā - Vidzemes reģionālā strukturētā dialoga konference Smiltenē un vēl piecos pārējos plānošanas reģionos, kam rudenī sekos nacionālā strukturētā dialoga konference Rīgā.

Diskusijas un semināri tiek organizēti Eiropas Savienības strukturētā dialoga laikā, kas jauniešiem, jauniešu politikas veidotājiem un īstenotājiem sniedz iespēju aktualizēt jaunatnes politikas problēmjautājumus vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī. Ikvienam ir iespēja iesaistīties kā dalībniekam, organizatoram un informācijas izplatītājam par pasākumiem visos Latvijas reģionos. Vairāk par strukturēto dialogu, plānotajām diskusijām un semināriem iespējams atrast mājaslapā "www.ljp.lv".


Smiltene