Smiltenē pazudis ezis dejotājs 1

"Skumīgs paziņojums! 18. septembrī laikā no pulksten 15.30 līdz 16.00 no Smiltenes kultūras un sporta centra izgājis Ezītis - dejotājs un vēl nav atgriezies. Godīgo atradēju lūdzam palīdzēt ezītim atgriezties mājās pie kultūras un sporta centra ārdurvīm," aicina iestādes administrācija.

Izrādās, kultūras un sporta centrs (KSC) meklē vienu no iestādes mākslinieces Anitas Ozolas darinātajām adatainā dzīvnieciņa figūrām, kuras kalpoja par vestibila skaistu noformējumu rudens noskaņās. Katra figūra bija pielīmēta un vēl nostiprināta pie pamatnes ar naglu.

 

"Pavisam bija trīs ezīši: dejotājs, dziedātājs un teātra spēlētājs. Dejotājs pazuda piektdien no pulksten 15.30 līdz 16.00. Ap to laiku daudz cilvēku nāca pēc cirka biļetēm," stāsta Smiltenes KSC direktore Gunita Ozoliņa.

 

Viņa piebilst, ka KSC ārdurvju zonu novēro videokamera, tāpēc šodien dosies uz policiju, lai ierakstā mēģinātu atrast varbūtējo vainīgo personu.

 

"Ezīši tika darināti, lai radītu iestādes apmeklētājiem jauku noskaņojumu, tāpēc arī pievēršam sabiedrības uzmanību šim notikumam," saka G. Ozoliņa.

 

Ezīšus cilvēki jau pirms tam bija ievērojuši un atzinuši par ļoti jaukiem un skaistiem.

Komentāri 1

Smiltene