Smiltenē pēc puteņainās nakts viss mierīgi. Ar transportlīdzekļiem pārvietoties var bez problēmām 5

Šodien jau no rīta Smiltenē varēja novērot, ka ceļu uzturētāji, kā arī sētnieki strādājuši čakli. Centrālais stāvlaukums, galvenās ielas un pat vairums mazo ieliņu bija savestas kārtībā.

Ziemellatvija.lv pārliecinājās, ka pilsētas centrā saputinātais sniegs vairs neatrodas uz brauktuvēm, bet glīti krājas vaļņos gar ielas malām. Arī gājēji bez grūtībām var pārvietoties pa ietvēm. Vienīgais izņēmums ceļa posmā, kuru mērojām, bija ietve pie koka kioska, kur saimnieks vēl nebija pamanījis, ka visu nakti ir snidzis.

Bez grūtībām automašīnas var izmainīties arī pie Krājbankas, kur parasti piestāj auto furgoni, kas pieved veikaliem preces. Pamatīgie vaļņi atklāj, ka vieta atbrīvota automašīnu stāvēšanai pie Top centra un baznīcas. 

Ap pulksten 8.00 varēja vērot, ka Daugavas ielas galā netālu no pilsētas  robežas valnī bija ieslīdējusi kāda smagā automašīna. Savukārt Atmodas ielā aušup uz Rīgas pusi nogāzi aiz Maximas veikala nevarēja pievarēt kāda fūre bez kravas.

Ja jums ir kādi vērojumi vai ieteikumi ceļu uzturētājiem, ziņojiet komentāros!

Komentāri 5

Zuze

Prieks par Smilteni,un kas notiek Valkā,no rīta skatijos,sētnieki iekšas gāž ārā,vai tad tiešām nevarēja Dome laicīgi viņiem atsūtīt palīgā traktoru? Un kur tad 100Ls,tos gan maz redzēja.
Kas attiecas uz braucamo daļu,šausmas,krustojumi neiztīrīti,mašīnas no pagalmiem izbraukt nevar.......kauns atbildīgajām personām,tie kā vienmēr-pārsteigti nesagatavoti!

pirms 9 gadiem, 2010.12.10 15:09

sssss

Un , jūs, zuzīt, ticat, ka Smiltenē tiešām viss kārtībā?

pirms 9 gadiem, 2010.12.10 18:23

Arņonkuls

Nu nezinu vai tas ka centrs ir tīrs , var teikt ka Smiltenē viss kārtībā ! Ejot pa Vaļņu ielu un Mazo Jauno uz veikalu Labais trotuāru nau un ejot pa brauktuvi auto brauc virsū , kaut lec grāvī !

pirms 9 gadiem, 2010.12.10 20:54

Pārsla

Ja traktortehnika ar joni lido pa kupenām, tad cienītie traktora stūrētāji brauciet tā lai sētnieku roku darbu nesacūkotu, nu vismaz lai uz jau tīrās ietves nesaber sniega valni, var tak braukšanas virzienu sākt no trotuāra puses un visu tuvāk grāvim tas tak ir traktors ko darīsim ka sniegi snigs vēl?Kāpēc sniegu no krustojumiem nenostumj nostāk,var braukt normāli nevis bui dui.Ceram uz savstarpēju saskaņu un cieņu!

pirms 9 gadiem, 2010.12.10 21:09

Es


Pie Centra vidusskolas sākumskolas bija kaut kāds vājprāts, kas notika!!Trotuārs bija iztīrīts, taču ceļš nemaz!! Mašīnas izbraukt nevarēja, viena pēc otras grima iekšā sniegā. Vai tiešām pie skolas ēkas nevarēja ar traktoru sniegu nošķūrēt??

pirms 9 gadiem, 2010.12.12 16:24

Smiltene