Smiltenē peldbaseina būvbedres malā brūk Kalēju iela 2

"Nē, būvbedri noteikti ciet nebērs," firmas "Waterland" pārstāve Ilva Blūma noliedz Smiltenē izskanējušās runas par peldbaseina jaunbūves pamatu aizbēršanu. Objekta dēļ atsevišķās vietās sācis iebrukt Kalēju ielas asfalta segums.

 

Par to pārliecinājās arī "Ziemeļlatvija". Būvbedres sānos zemes iebrukums veidojas Kalēju ielas malā netālu no krustojuma ar Gaujas ielu, raujot līdzi arī ielas seguma posmus.

Par situāciju ir informēta arī firma "Waterland", kas Smiltenē iesākusi īstenot tirdzniecības, sporta un atpūtas kompleksa, tai skaitā peldbaseina, būves projektu Kalēju ielā.

Objekta celtniecība ir iesaldēta jau daudzus mēnešus. Milzīgās būvbedres sāni nav nostiprināti un pēc lietus radītiem izskalojumiem atsevišķās vietās iebrūk, raujot līdzi ielu. "Ziemeļlatvija" ievēroja, ka lielākajā bedrē ir sabērtas šķembas.

"Domājam, kā nostiprināt būvbedres malas, lai iela nekrīt iekšā, taču konkrētus termiņus nesolu," informē I. Blūma. Viņa arī nemin konkrētu laiku, kad objektā atsāksies būvdarbi.

"Jūs varat atbildēt uz jautājumu, kad mūsu valstī nostabilizēsies politika un būs kārtība nodokļu jomā kārtība?" ar pretjautājumu atbild I. Blūma. "Celtniecību atsāksim, kad būs iespējams piesaistīt finanšu līdzekļus un kāds gribēs aizdot naudu šim projektam. Taču nevar iesākt guldīt naudu nestabilā valstī."

Ja situācija Kalēju ielā būvbedres dēļ krasi pasliktināsies un apdraudēs cilvēku drošību, tad rīkoties sola Smiltenes novada dome. "Kaut vai paši daļēji aizbērsim būvbedri gar ielas malu un rēķinu nosūtīsim firmai "Waterland"," saka novada domes tehniskais direktors Uldis Rudzītis.

Komentāri 2

Baigā problēma,tagad pa visu Smilteni rok ,aizved ko citur izrok un ar frontālo vai citu iekrāvēju izlīdzina!

pirms 11 gadiem, 2009.12.04 17:57

dinamo

pie kaa japiesakaas lai dabutu atlauju gaazt taja bedree buvgruzus????/

pirms 11 gadiem, 2009.12.06 15:48

Smiltene