Smiltenē pošas egles iedegšanai

Jau divas dienas Smiltenes centru rotā kupla Ziemassvētku egle, ko jau vizbulīšu ziedēšanas laikā Launkalnes pagasta pievārtē noskatīja pilsētas domes izpilddirektors Uldis Rudzītis.

 

"Šogad lielajai eglei bija jāvelta īpaša uzmanība. Apvidū ar sarežģītu reljefu no egles atrašanās vietas līdz transportam, aptuveni 150 metrus, to nesa 26 cilvēki. Šajā procesā čakli iesaistījās Smiltenes Centra vidusskolas 11. un 12. klases skolēni, smiltenietis Gvido Ķepītis, jauniešu domes pārstāvji, SIA „Troll Smiltene" darbinieki un Jānis Dergačs, kā arī SIA „Smiltenes namu un komunālo uzņēmumu pārvalde" darbinieki," stāsta pilsētas domes ainavu arhitekte Laima Šmite-Ūdre.

 

Ainavu arhitekte pastāstīja, ka šonedēļ Ziemassvētku egle un pilsētas centrs tiks saposts svētkiem. Šī gada noformējumā būs jauni rotājumu akcenti. Pilsētas dome aicina smilteniešus rotāt savas namus, iestādes un māju pagalmus, lai mūsu pilsētu piepildītu gaišums un Ziemassvētku noskaņa.

 

Domes izpilddirektors Uldis Rudzītis piebilst, ka bez darbīgu iedzīvotāju atsaucības un palīdzības viņi neiztika. "Smiltenes pilsētas domes vārdā lielu pateicību izsaku Guntaram Cīrulim ar ģimeni, kurš uzdāvināja pilsētai Ziemassvētku egli. Kā arī Andrim Lacbergam par transportu egles atvešanai un Ando Jukbārdim par profesionālo uzstādīšanu," saka U. Rudzītis.

 

Smiltenē Ziemassvētku egli iedegs 6. decembrī pasākuma "Saucam Ziemassvētkus" laikā. To organizēs Smiltenes kultūras un sporta centrs kopā ar jauniešu domi. Pasākums sāksies pulksten 16.00, uz to tiek aicināti visi iedzīvotāji.

 

 

"Sauksim Ziemassvētkus kopā! Kopīgās rotaļās un dejās ap egli aicinu visus mazos un lielos. Turpat visi kopā rakstīsim savas vēlmes Ziemassvētku vecītim, kurš iedzīvotājus sagaidīs un uzklausīs tirdzniecības centrā "Centrs".

 

 

Tad jautrā un lustīgā noskaņojumā iedegsim egli," stāsta pasākumu organizatore Zinaida Bērza. Viņa sola, ka egles iedegšanas pasākumā bērni varēs darboties dažādās radošās darbnīcās. Kādās tieši, Z. Bērza vēl neatklāj.

 

Smiltene