Smiltenē sabojā skeitparka žogu 11

Tikai nesen Smiltenē strādnieki salaboja bērnu rotaļu laukuma un skeitparka nožogojumu, bet kāds jau atkal to sabojājis.

 

Kaut arī skeitparka vārti ir aizslēgti ar piekaramo atslēgu, parka teritorijā vēl šo ceturtdien varēja iekļūt ikviens, kurš vēlējās. Drāšu nožogojuma viens posms ir, iespējams, pārkniebts un atritināts.

 

"Ziemeļlatvijas" uzmanību notikušajam pievērsa pensionāre Velta. Viņa sabojāto žogu pamanīja, ejot garām. "Skeitparku taču priekš bērniem cēla. Cilvēki gaidīja, ka pilsētā būs kas jauns, neredzēts. Nu kāpēc to nesaglabā, bet posta?" pensionārei sāp sirds.

 

Taču šis bojājums ir tikai "ziediņi" pret janvārī notikušo. Bērnu rotaļu laukuma un skeitparka nožogojumam bija saliekti vai pat nolauzti vairāk nekā 20 sētas metāla balsti un bojāts drāšu siets. Sētu pēc pašvaldības pasūtījuma salaboja uzņēmuma "Namu un komunālo uzņēmumu pārvalde" (NKUP) strādnieki.

 

Smiltenes pilsētas domes izpilddirektors Uldis Rudzītis lēš, ka pašvaldības īpašumam nodarīti vairāk nekā 100 latu lieli zaudējumi, turklāt tikai par bojājumu pagaidu novēršanu. Sabojāto skeitparka nožogojumu pašvaldība uzdevusi salabot SIA "NKUP".

 

"Paldies pensionārei par vērīgumu!" pateicas U. Rudzītis. Pašvaldību uztrauc tas, ka neapzinīgi jaunieši bojā pilsētas bērnu rotaļu laukuma un skeitparka nožogojumu.

 

"Lai demolēšanas gadījumu būtu pēc iespējas mazāk, daudz kas ir atkarīgs no smilteniešu vērīguma. Ja cilvēki ko redz, lai aizrāda vai ziņo. Neļausim sabojāt to, kas pilsētā labs izdarīts," aicina pašvaldības izpilddirektors."Jau rudenī, kad aizslēdza skeitparku, visi lēca par sētu, lai tiktu iekšā," "Ziemeļlatvijai" stāsta pie skeitparka sastaptie pusaudži - divas meitenes un zēns, kuri savus vārdus negrib nosaukt.

 

Pie bērnu rotaļu laukuma netālu no kāpnēm uz kultūras un sporta centru vēl bija palikusi puse no sētas balstam izmantotās metāla caurules ar asu galu. Par to nobažījusies pensionāre Velta, jo caurule atrodas pie nogāzes, pa kuru slidinās bērni un pusaudži. "Ja ieskries caurulē, tad galva būs pušu. Kamēr cauruli novāks, lai bērni iet braukāt citur," viņa rosina.

 

Komentāri 11

rota

Varbūt nepažēlot naudu un uzstādīt novērošanas kameras?

pirms 12 gadiem, 2009.02.07 12:38

eeee

Varbūt tiem vandāļiem kādreiz pietiks prāts arī apstāties.Bet mūsu valstī jau debīlo pietiek, vieni aiziet,jauni nāk vietā. Sabiedrības pabiras!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.07 13:31

erny

Agrak jau bija noverosanas kamera elektribas staba pretim skparkam un rotalu laukumam.

pirms 12 gadiem, 2009.02.07 15:08

...

Sētu ārda, tapēc ka skeitpartisti ir neapmierināti ar nožogojumu viņiem vajag plašāku teritoriju, tas ir tā kā STREIKS!

pirms 12 gadiem, 2009.02.07 16:06

eeee

Lai jau streiko,bet nerada zaudējumus. No tā jau labāk nepaliks. Naudas paliks mazāk, lai uztaisītu kautko jaunu, jo jālabo saplēstais!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.07 18:00

aa

ai ""zelta jaunatne"mēsli jūs esat kad šitā darat-kaut jusu mājai kas to darija jumtu kāds noplēstu.:)

pirms 12 gadiem, 2009.02.07 18:48

Pans Klauns

Ja godigi es nesaprotu kamdeel vajaga to seetu? Izdemolees? ja gribees izdemolees ar visu seetu, vajadzigas kameras kas fiksee neviss tikai butaforijaas, un labu apgaismojumu, lai nevareetu nakts aizsegaa kaut ko llaunu dariit. Tas par to protestu nu galiigi dumss rakstiitaajs.

pirms 12 gadiem, 2009.02.08 16:43

Tetis

Varbut lai nav jasauc elektris un jaliek kameru...-Veidzetu demontet skeitparku vispar???Ta vieta ir ka ""Launuma sekla"" Jaunatnes pipesanas,alk un narkotiku bumam.

pirms 12 gadiem, 2009.02.08 18:09

;)

Taisniiba teetim, par piipeeshanu un dzershanu taisniiba, bet par taam narkotikaam gan nezinu

pirms 12 gadiem, 2009.02.08 18:18

Tetis

Ka ta nee...
Majas,ka puika sanak ar citiem puikam nakas dzirdet tadu frazi ""Zalais,zalais"" nu ne jau tas ir vecais dzeriens ""tarhuns""

pirms 12 gadiem, 2009.02.09 19:04

!!!

Izstāstiet priekšškam skeitparkam žogu ?
Jēga no viņa?!
Pārsvarā visiem šādiem mazajiem skeitparkiem nau nekādas seetas. !

pirms 12 gadiem, 2009.02.11 15:28

Smiltene