Smiltene saposusies Lieldienām. Brauc ciemos! 2

Smiltenes centrs jau Lieldienu rotā. Krāsaini un pavasarīgi akcenti šogad izveidoti taureņu formā. "Smiltenes pilsētā salidojuši taureņi, kuri aicina ikvienu doties brīvā dabā un iemēģināt šūpoles, lai sagatavotos odu, miega aizbaidīšanai un pavasara saulītes sveikšanai Lieldienās!" teikts pašvaldības aicinājumā. 

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Nav oriģināli. Valkā ir super oriģināli. Laikmetīgi. Valkā ir jābūvē Laikmetīgās Mākslas Muzeju. No finiera izgrieztas krāsainās olu puses savienotās ar baltā krāsā savienoto plāksni, kuras karājās stabos un virsū uzraksts - Lieldienas Valkā. Sākumā atgādina sēnes, kuras droši arī lietoja autors.

pirms 3 gadiem, 2018.03.24 08:58

vejabralis

Smiltenes ielas savediet kārtībā un tad aiciniet ciemos. Kauns ka lielvīri nevar izdomāt ka kanalizācijas akas vajag novirzīt zem trotuāriem. Nevajadzēs plēst augšā asfaltu ja radīsies problēmas. Un Smiltenes iedzīvotāji varēs baudīt mieru, kad automašīnas vairs nebrauks uz tiem vākiem virsū. Kauns. Mēs esam ceļinieku pilsēta. Atmodas ielas trešā kārta vel nav pabeigta, kad pirmā un otrā jau ir sagāzusies. Vēl lielāks kauns ka pirmo un otro posmu jau pēc gada vajadzēja pa garantiju labot

pirms 3 gadiem, 2018.03.24 09:48

Smiltene