Smiltenē slēdz apdrošināšanas biroju

"RSK apdrošināšanas AS" likvidācijas procesa ietvaros slēgts apdrošināšanas birojs Smiltenē, Kalna ielā 8. Turpmāk klientiem nāksies vērsties tuvākajā birojā - Vidzemes reģiona filiālē Valmierā vai centrālajā birojā Rīgā.

Pamatojoties uz "RSK apdrošināšanas AS" akcionāra 19. janvāra lēmumu uzsākts darbs pie uzņēmuma likvidācijas procesa plāna un pirmie tiek slēgti mazie biroji. Smiltenē birojs pastāvēja desmit gadus. Noskaidrojām, ka šobrīd turpina darboties reģionālās filiāles Vidzemē, Latgalē, Kurzemē un Zemgalē, kā arī centrālais birojs Rīgā.

"RSK apdrošināšanas AS" sabiedrisko attiecību konsultante Ilze Gabrāne informē, ka atlīdzību pieteikumu un pakalpojumu saņemšanu apliecinošu dokumentus klienti var iesniegt personīgi vai sūtot pa pastu uz "RSK apdrošināšanas AS" filiāli Valmierā, Rīgas ielā 9, LV - 4201, vai uz biroju Rīgā, Lāčplēša ielā 38, LV - 1011.

"Pamatojoties uz saņemto atlīdzības pieteikumu un saskaņā ar līgumu, atlīdzības tiks izmaksātas līdzšinējā kārtībā," apgalvo I. Gabrāne.

Kontakttālrunis uzziņām - 67031111.

Atlīdzības pieteikumus var iegūt uzņēmuma mājas lapā. Savukārt tiem, kuriem nav pieejams interneta pieslēgums, veidlapas var paņemt ēkā, kur agrāk atradās apdrošināšanas Smiltenes birojs.

"Ziemeļlatvija" pārliecinājās, ka veidlapas patiešām atrodas nu jau slēgtā biroja kādreizējā atrašanās vietā Kalna ielā 8. Tās novietotas ēkas pirmajā stāvā uz palodzes.

"Klientu ērtībām Smiltenē veidlapas pieejamas arī poliklīnikas reģistratūrā un SIA "Union Med" aptiekā Baznīcas laukumā 6. Valkas pusē RSK klienti pieteikumu veidlapas var saņemt SIA "Vidzemes slimnīca" Valkas poliklīnikas reģistratūrā Rūjienas ielā 3 un "Aptiekā Valka" Rīgas ielā 13," informē "RSK apdrošināšanas AS" Smiltenes biroja vadītāja Sandra Meldere.

Kopš 1. februāra anulētas uzņēmuma licences un jaunas polises netiek pārdotas jau kopš 2009. gada 22. decembra.

Smiltene