Smiltenē sniegs juridiskas konsultācijas 1

Šomēnes smilteniešiem būs iespēja saņemt bezmaksas juridiskas konsultācijas lietās, kas saistītas ar cilvēktiesībām vai labu pārvaldību saistībā ar valsts vai pašvaldības iestādēm.

 

Smiltene šogad būs vienīgā pilsēta Valkas rajonā, kurā Tiesībsarga birojs rīkos reģionālu semināru. Tas notiks 28. janvārī pulksten 10.00 Smiltenes pilsētas domes ēkā.

 

Tiesībsarga biroja sabiedrisko attiecību speciāliste Sabīne Viļumsone informē, ka semināra pirmajā daļā iedzīvotājus informēs par cilvēktiesībām, labas pārvaldības principiem un tiesībsarga biroju, bet pēc semināra aptuveni divas stundas iedzīvotājiem tiks sniegtas bezmaksas juridiskas konsultācijas par cilvēktiesībām un labu pārvaldību.

 

"Laba pārvaldība nozīmē, piemēram, to, ka valsts institūcijai vai pašvaldībai ir jāpamato savs lēmums, lietas jāizskata objektīvi un tamlīdzīgi," skaidro S. Viļumsone.

 

Tiesībsarga birojs ir valsts institūcija, kuras galvenie mērķi ir aizsargāt cilvēktiesības, veicināt labu pārvaldību un uzraudzīt tiesiskumu valstī.

Komentāri 1

tofiks

varēja tas notikt vēlākā laikā.Darba laikā nav iespējams tikt!

pirms 12 gadiem, 2009.01.17 14:53

Smiltene