Smiltenē svinēs Veco ļaužu dienu

1. oktobrī pasaulē svinēs Starptautisko Veco ļaužu dienu, kuru pasludinājusi Pasaules Veselības organizācija un kuru atzīmē daudzās Eiropas Savienības valstīs, arī Latvijā.

 

Smiltenē Veco ļaužu dienu svinēs šo svētdien, 28. septembrī, pilsētas kultūras un sporta centrā, kur pulksten 15.00 sāksies koncerts "Rudens zelts". Uzstāsies senioru deju kolektīvs "Pīlādzītis". Būs arī bērnu apsveikumi. Varbūt īstenosies kāds publikai iecerēts pārsteigums.

 

"Laipni lūgti visi. Vēlamies sagādāt prieka mirkli un svētku sajūtu vecākajai paaudzei," uz pasākumu aicina pilsētas pensionāru apvienības vadītāja Aija Meldere.

 

Sarīkojumu organizē pensionāru apvienība sadarbībā ar pilsētas kultūras un sporta centru. Pensionāriem un citiem interesentiem ir arī iespēja pieteikties ekskursijā 12. oktobrī uz Tērvetes dabas parku un Annas Brigaderes muzeju "Sprīdīši".

 

 

Izbraukšana - pulksten 7.00. Interesentiem jāpiesakās līdz 8. oktobrim Smiltenes pensionāru klubiņā Smilšu ielā pirmdienās no pulksten 11.00 līdz 13.00, vai zvanot pa tālruni 64772578, vai 64773664.

Smiltene