Smiltenē “top!” ielu stafetēs skrien simtiem dalībnieku 1

Šodien Smiltenes centru bija pārņēmis sportisks noskaņojums. Vairāki simti skolēnu no Vidzemes sacentās tradicionālajās "top!" ielu stafetēs. Dalībnieku vidū bija arī Igaunijas pilsētas Valgas sportisti.

 

Skrējējus azartiski atbalstīja viņu klasesbiedri, vecāki un draugi. Sacensības atklāja pirmsskolas vecuma bērni. Pēc organizatoru aptuvenām aplēsēm, uz starta izgāja ļoti daudz pirmsskolēnu un pirmklasnieku, sasniedzot rekordskaitu.

 

Skolēni startēja vecuma grupās, sākot no 2. līdz 12. klasei. Pirmo reizi sacensībās bija iespēja piedalīties pieaugušo komandām, izmēģinot spēkus jautrajās stafetēs. Tās izmēģināja sešas komandas.Dalībnieki saņēma sacensību sponsoru un atbalstītāju balvas.

 

Ielu stafetes vēroja arī ciemiņš no Itālijas - Margita Lagzdiņa, kura Itālijā strādā par vieglatlētikas treneri. Viņai radās ideja līdzīgas sacensības sarīkot arī itāļu bērniem."Traki labs iespaids!" par "top!" ielu stafetēm saka M. Lagzdiņa.

 

 

"Itālijā ļoti maz ko organizē vieglatlētikā. Tur viss ir tikai futbolam. Turklāt Itālijā sākumskolā vispār nav sporta stundu. Skola pati izlemj, tām būt vai ne. Trešdaļa no bērniem ir ar krietnu lieko svaru. No viņu vecākiem atkarīgs, vai bērni grib skriet, vai ne."

Komentāri 1

uh

Nevis vēroja,bet arī piedalijās ciemiņi no Itālijas!

pirms 12 gadiem, 2009.05.05 09:48

Smiltene