Smiltenē viesosies Valsts prezidents

Svētdien, 1. jūnijā, Smiltenē atklās jauno bērnudārzu "Pīlādzītis". Svinīgajā pasākumā būs klāt arī Valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu Zatleri.

 

Smiltenē svētdien solījuši ierasties arī bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks (LPP/LC), satiksmes ministrs Ainārs Šlesers (LPP/LC), Latvijas Pašvaldību savienības, kā arī Valkas rajona padomes un topošā Smiltenes novada pašvaldību vadītāji. "Uz jaunā bērnudārza atklāšanu ielūgti pavisam 75 viesi, kuri snieguši atbalstu jaunās ēkas tapšanā," informē Smiltenes pilsētas domes kancelejas nodaļas vadītāja Dina Kaupe.

 

Tik augstu amatpersonu vizīti Smiltene izpelnījusies tāpēc, ka ir pirmā mazpilsēta Latvijā, kura par sava budžeta līdzekļiem un ar aizņēmumu Valsts kasē uzcēlusi jaunu bērnudārzu.Bērnudārza jaunbūvi Rīgas ielā svētdien atklās pulksten 12.00. Pirmais viesus uzrunās Smiltenes pilsētas domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis (LPP/LC). Pulksten 13.00 svinīgi pārgriezīs lentu, bet pēc tam stādīs trīs pīlādzīšus. No pulksten 14.00 bērnudārza telpas apskatei būs atvērtas ikvienam interesentam.

 

Bērnudārza svētku dēļ 1. jūnijā no pulksten 11.00 līdz 14.30 būs slēgta Rīgas iela posmā no veikala "top!" līdz Valmieras ielai. Pašvaldība jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Smiltene