Smiltene zaudē savu televīziju 5

Pamatotu sabiedrības satraukumu izraisījis pagaidām gan vēl oficiāli nenoslēdzies Smiltenes novada domes iepirkums, kā rezultātā darbu Smiltenē zaudē vietējā televīzija, kurā 21 gadu strādājuši smiltenieši Evita un Jānis Ūdri.

Par to, kāpēc tā noticis, lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” otrdien, 30. martā, kur savu viedokli pateiks arī Evita un Jānis Ūdri.

Pagaidām klajā ar paziņojumu nākusi pašvaldības Publisko iepirkumu komisija, ar kuru iespējams iepazīties ŠEIT.

Tikmēr Evita un Jānis Ūdri “Facebook” vietnē savā pēdējā “STV studijas" ierakstā izsaka pateicību visiem, kas viņus atbalsta.

Komentāri 5

bezugunsnavdumu

Pareizi ka slēdza, ja tas bija par nodokļu naudu. Kam kopēt retv? Cik to ziņu kopā ir?

Lai startē jutubā, veido strīmus, vāc donātus, ja būs saturs, būs arī nauda.

pirms 3 mēnešiem, 2021.03.27 12:36

duksis4x4

Tu nesaprati, runa nav par nodokļu naudu, nepavisam, bet gan par to, ka Jānis un Evita vairāk kā 20 gadus filmēja visus pilsētas pasākumus un nu jau daudzus gadus veidoja arī raidījumus. Viņi ir vietējie, viņi pazīst katru, kurš sevi uzskata par smiltenieti, viņus pazīst kā kārtīgus sava darba darītājus. Viņi pelnīja, kā gan citādi... arī tērēja turpat Smiltenē savu nopelnīto, bet tagad par dažiem grašiem lētāks konkurents no Valmieras pelnīs Smiltenē un naudu aizvedīs uz savu pilsētu. Neko, izčakarējām atkal vienu vietējo uzņēmīgo cilvēku un labsajūtā varam berzēt rokas. Tāpat jau kā ar Valkas promenādes projektu, uzprojektēja spānis ķieģeļu celiņus ar palmām, ar vēzienu nogāza visus ozolus un kļavas, iztaisīja tuksnesi Varžupītes krastā. Pat jēdzīgus celiņus nemācēja sazīmēt, nemaz nerunājot par autobusu iebrauktuvi teritorijā. Bet ko var gribēt no tā spāņu kantora 4 darbiniekiem, ja neviens nav pat redzējis kā dzīvo Valkā?

pirms 3 mēnešiem, 2021.03.28 00:30

bezugunsnavdumu

Tādi Latvijas iepirkumu likumi, izvēlēties lētāko, kaut s ūdu, bet ja ir lētāk tam jāņem to.

Bet šie var reāli veidot alternatīvu jutubā, neliegs viņiem tak apmeklēt pasākumus. Gala lēmumu teiks tikai skatītājs, ja uzvarētājam nebūs skatamības nelīdzēs arī formāla uzvara.

Ja jau visi visus zin, jutubā kanals nedēļas laikā sasniegs visus, visi parakstīsies, varēs domāt par reklāmu.

Kurš mūsdienās skatās TV? tikai simtgadīgās tantes. izmirstošs rīks istabā.

pirms 3 mēnešiem, 2021.03.28 07:35

bezugunsnavdumu

Spaņu projekts Valkā, tas ir kraukļa dvēseles provinciālisma izpausme. Ka vietējie tak neprot, a vot spānis noteikti, būtu piedalijušies no Austrālijas, izvēlētos tos. Meties otrā grāvī un par dārznieku pieņemts cilvēks bez izglītības, lai arī bija izvēle.

pirms 3 mēnešiem, 2021.03.28 07:39

anitaaaas

Paldies aizejošai Domei par pirmsvēlēšanu dāvanu visiem Smiltenes novada iedzīvotājiem!Mēs šo iemīļoto raidījumu jau daudzus gadus skatāmies internetā,nevis televīzijā,kā daži šeit apgalvo.Interesanti būtu uzzināt slavenās komisijas locekļu vārdus,kuriem šis raidījums traucēja mierīgi dzīvot?Par šo Domi noteikti nebalsošu!

pirms 3 mēnešiem, 2021.03.29 22:17

Smiltene