Smiltenes bērniem svētkos uzdāvinās "Pīlādzīti" 1

Šodien Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā Smiltenē svinīgi atklās jauno bērnudārzu "Pīlādzītis". Mazos smilteniešus apsveikt ieradīsies arī Valsts prezidents.

 

Jau informējām, ka Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Valsts prezidents Valdis Zatlers un viņa kundze Lilita Zatlere darba vizītē apmeklēs Smilteni, kur pulksten 12.00 piedalīsies pilsētas jaunā bērnudārza "Pīlādzītis" atklāšanā un tiksies ar smilteniešiem.

 

Smiltenē solījuši ierasties arī bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks (LPP/LC), satiksmes ministrs Ainārs Šlesers (LPP/LC), Latvijas Pašvaldību savienības, kā arī Valkas rajona padomes un topošā Smiltenes novada pašvaldību vadītāji. "Uz jaunā bērnudārza atklāšanu ielūgti pavisam 75 viesi, kuri snieguši atbalstu jaunās ēkas tapšanā," informē Smiltenes pilsētas domes kancelejas nodaļas vadītāja Dina Kaupe.

 

Tik augstu amatpersonu vizīti Smiltene izpelnījusies tāpēc, ka ir pirmā mazpilsēta Latvijā, kura par sava budžeta līdzekļiem un ar aizņēmumu Valsts kasē uzcēlusi jaunu bērnudārzu.

 

Bērnudārza jaunbūvi Rīgas ielā svētdien atklās pulksten 12.00. Pirmais viesus uzrunās Smiltenes pilsētas domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis (LPP/LC). Pulksten 13.00 svinīgi pārgriezīs lentu, bet pēc tam stādīs trīs pīlādzīšus. No pulksten 14.00 bērnudārza telpas apskatei būs atvērtas ikvienam interesentam.

 

Bērnudārza svētku dēļ 1. jūnijā no pulksten 11.00 līdz 14.30 būs slēgta Rīgas iela posmā no veikala "top!" līdz Valmieras ielai. Pašvaldība jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām.

 

 

Komentāri 1

vietējais

varēja jau tie augstie Rīgas viesi pa visiem jaunajam Smiltenes bērnudārzam samesties kādi 1 000 000 ls dāvaniņai:)

pirms 12 gadiem, 2008.06.01 15:17

Smiltene