Smiltenes bērnus apciemo studentu ielūgts Ziemassvētku vecītis

Šodien Smiltenē ieradās Ziemassvētku vecītis. Tāds īpašs, - ar skotu beretei līdzīgu cepuri galvā. Tas esot jaunākais šās sezonas modelis viņa kolēģu aprindās.

 

Ziemassvētku vecītis viesojās Valkas rajona bērnu un ģimenes atbalsta centrā Galdnieku ielā, lai pasniegtu dāvanas Smiltenes pilsētas maznodrošināto ģimeņu bērniem, bērniem invalīdiem un daudzbērnu ģimeņu atvasēm.

 

Tas bija jauks un sirsnīgs noslēgums labdarības akcijai "Dāvāsim sapni!", kuru kopīgi rīkoja Baltijas Starptautiskās akadēmijas Smiltenes filiāles uzņēmējdarbības vadības 3. kursa studenti un Smiltenes pilsētas bāriņtiesa. Viņu aicinājumam ziedot bērniem atsaucās gandrīz 30 uzņēmēju no Smiltenes un citām Vidzemes pilsētām.

 

Sarūpētās dāvanas bērni saņēma piektdien, 12. decembrī, un šodien, 13. decembrī, jo viņu bija gana daudz -120, lai visi sapulcētos vienā pasākumā. Vakar svētku pasākuma rīkošanā iesaistījās arī Smiltenes jauniešu dome.

 

Šodien bērniem un viņu vecākiem svētku koncertu sniedza Smiltenes mūzikas skolas audzēkņi un skolas absolvente Liene Vējiņa. Pēc tam bērni izklaidējās, ejot rotaļās kopā ar studentiem, kā arī strādāja radošajās darbnīcās. Tās uz vienu pēcpusdienu atvēra Smiltenes mākslas skola.

 

Kopā ar studentiem bērni cepa piparkūkas. Par īpašu atrakciju kļuva dāvanā saņemtās baltās bumbas. Bērni azartiski lūdza uz tām parakstīties studentus un svētku viesus.

 

Pēc tam ieradās Ziemassvētku vecītis un pasniedza katram bērnam īpaši piemeklētu dāvanu. Sajūsmināti bija gan bērni, gan viņu vecāki, bet studenti priecājās, iepriecinot citus.

 

Plašāk par labdarības akciju lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" otrdien, 16. decembrī.

 

Fotoreportāžu skatīt šeit!

Smiltene