Smiltenes egles iedegšanas svētki (Precizēts!!!) 3

Šodien Smiltenes centrā ieradās lielā Ziemassvētku egle. Savukārt sestdien visas dienas garumā notiks dažādas aktivitātes, kurām kulminācija būs krāšņa egles iedegšana.

Sestdien, 5.decembrī, smiltenieši un novada viesi aicināti uz izklaidēm visai ģimenei:

 

Pulksten 15.00 sāksies Neatkarīgā teātra „Kabata" izrāde „Karlsons, kas dzīvo uz jumta". Izrāde notiks kultūras un sporta centra lielajā zālē.

 

Pulksten 16.30 tirdzniecības centrā Jauniešu domes rūķi un Ziemassvētku vecītis gaidīs lielus un mazus bērnus radošajās darbnīcās.

 

Pulksten 17.00 Rūķi iedegs lielo Smiltenes egli.

 

Pulksten 17.15  kultūras un sporta centra mazajā zālē sāksies floristikas darbnīca (līdzi jāņem arī materiāli - līmes pistole, čiekuri, oāzes, jo būs iespēja darināt Ziemassvētku dekorus).

Komentāri 3

roliks

Vakar gaju uz darbu....un man te rodas jautams.Ne tads ka Gustavo dziesma,bet krietni vieglaks.....SMILTENE KADU GADU BUS TAISNA EGLE????Ejot pa pils ielu uz centra pusi,skats ir gana skibs.

pirms 11 gadiem, 2009.12.02 09:59

zaļā

Beidziet cirst tās skaistās egles ! Kuplu, skaistu egli var izveidot, izmantojot ceļmalās un zem elektrolīnijām cirstās mazās eglītes !Ir taču arī citi veidi kā izveidot liela izmēra Ziemassvētku rotājumus. Dārznieki, sakopjat arī centra "apļa" skujeņus ! Eglītēm ir vairākas galotnes, kalnu priedītes arī jāapgriež, lai būtu kuplākas ( tas gan jādara pavasarī).
Dzīvosim zaļāk !

pirms 11 gadiem, 2009.12.02 11:54

klub

Jācer, ka Rudzīša kungs atkal nepiedzersies un neiededzinās iepriekšējā vakarā... hi-hi-hi

pirms 11 gadiem, 2009.12.02 18:19

Smiltene