Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada deputāti atceļ savu lēmumu 11

Šodien, 17. jūnijā, Smiltenes novada domes ārkārtas sēdē tika izskatīts lēmuma projekts par Smiltenes novada domes 2016. gada 25. maija lēmuma “Par Smiltenes vidusskolas nosaukuma maiņu” atcelšanu.

Atgādinām, ka novada deputāti nesen izskatīja savas kolēģes, jaunveidojamās Smiltenes vidusskolas direktores Ilzes Verginas priekšlikumu par jaunās izglītības iestādes nosaukuma maiņu no Smiltenes vidusskolas uz Paula Līvena Smiltenes vidusskolu, ņemot vērā firsta Paula Līvena (1875. - 1963. gads) ieguldījumu Smiltenes pilsētas attīstībā, un deputāti šim ierosinājumam piekrita ar balsu vairākumu. 

Šodien domes ārkārtas sēdē par šā lēmuma atcelšanu balsoja visi 11 sēdē klātesošie Smiltenes novada deputāti.

Tas nozīmē, ka jaunā reorganizētā Smiltenes pilsētas izglītības iestāde, kas darbu uzsāks 1. augustā, sauksies Smiltenes vidusskola.

Jau rakstījām, ka Smiltenes novada dome nolēmusi apvienot Smiltenes ģimnāziju, Centra vidusskolu un Trīs pakalnu sākumskolu, izveidojot vienu modernu, mūsdienu prasībām atbilstošu vispārējās izglītības iestādi no 1. - 12. klasei. 

Par to, kāpēc Smiltenes novada deputāti atcēla savu lēmumu par skolas nosaukumu, lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” otrdien, 21. jūnijā.

Komentāri 11

Sveicams gadījums

Paldies labajiem deputātiem, bet pašvaldību vēlēšanās glābti netiksiet.

pirms 2 gadiem, 2016.06.17 10:23

elmamenarda

Manuprāt deputāti parādīja, ka spēj atzīt savas kļūdas un tās vērst par labu. Priecē tas, ka mūsu deputāti ieklausās tautas balsī. Labi būtu, ja arī Saeima darītu to pašu.

pirms 2 gadiem, 2016.06.17 16:58

skeptikis

daļēji Jums piekrītu, bet šī nav tā īstā iestāde, kur mētāties ar nepārdomātiem lēmumiem. Kas balsoja par lēmuma atcelšanu?- tie paši kas lēmumu pieņēma. Infantili. Un bēdīgi, ņemot vērā to, ka dome nav bērnudārzs.

pirms 2 gadiem, 2016.06.18 16:29

puika

vēstures rakstītājs pamazām paliek smieklīgs

pirms 2 gadiem, 2016.06.17 19:13

inara.medina

Vismaz pozitivi, bet... vai ties'ám nevaréja padomát, l,aut iedzívotájiem un, galvenokárt, Smiltenes vidusskolas absolventiem lemt, nevis nonákt s'ádá smiekligá un pat starptautiski bístamá situácijá.

pirms 2 gadiem, 2016.06.17 22:26

bombong

Lēmums, manuprāt, pilnīgi pareizs. Bet to ka viņi ir , atvainojiet, stulbi bezmugurkaulnieki, parādīt paspēja.

pirms 2 gadiem, 2016.06.18 08:43

padomnieks

gadās visādi,ja āzis tiek pa dārznieku

pirms 2 gadiem, 2016.06.18 10:51

skeptikis

Laikam jau visa pasaule nedanco vienas stabules pavadījumā, Ilze

pirms 2 gadiem, 2016.06.18 16:52

Andris Pauls-Pāvuls

Jo deputāti (politiķi) erudītāki, jo labāk, BET deputātiem NAV pašiem jāgatavo jautājumi izskatīšanai - tas jādara domes administrācijai (ierēdņiem), par kuru pakalpojumiem mēs maksājam. Deputāti nevar orientēties visos jautājumos - viņiem jāspēj sēdē strādāt ar sagatavotu jautājumu. Esmu pārliecināts, ja pie izskatāmā jautājuma būtu pievienots Krievijas kņaza Paula fon Līvena CV, deputāti lēmumu nebūtu pieņēmuši! Jāpateicas viņiem par operatīvo rīcību. Bail iedomāties, kā būtu, ja šis starpgadījums nonāktu līdz skolas formas tērpiem ar emblēmām, 1. septembrim un sižetam RU TV - piem. Vidzemes lielākā skola Krievijas kņaza vārdā! 2. Paulu fon Līvenu smilteniešiem vajag godāt un cienīt, viņa takas un piemiņas vietu ierīkošana ir apsveicama. Vienīgais, ko gan vajadzētu ņemt vērā, ja vēlamies parādīt cieņu - nevajadzētu blamēties, viņa vārdu publiski lietojot bez "fon".

pirms 2 gadiem, 2016.06.19 13:33

Smiltene