Smiltenes novada deputāti vērtēs kultūru un sportu 3

Trešdien, 30. septembrī, kārtējā sēdē tiksies Smiltenes novada deputāti. Šonedēļ par izskatāmajiem jautājumiem jau sprieda novada domes Finanšu un attīstības jautājumu komiteja un Kultūras, izglītības un sporta jautājumu komiteja.

 

Piemēram, domes sēdē deputātiem būs jālemj, piemēram, par Smiltenes novada Dzimtsarakstu nodaļas izveidošanu un būvvaldes izveidošanu novadā. Plānots arī izveidot komisiju, kura noteiks novada izglītības iestāžu vadītāju un vietnieku darba algu un piemaksas.

 

Kultūras, izglītības un sporta komiteja arī ķērusies klāt pie kultūras un sporta darba izvērtēšanas novadā. Pirms solis ir komitejā izraudzītie darba grupas locekļi: deputāti Aigars Dudelis, Kaspars Markss un Biruta Sorokina un novada domes izpilddirektors Kārlis Lapiņš.

 

 

Darba grupā iekļaus arī vienu no novada pagastu pārvaldes vadītājiem. Darba grupu plānots apstiprināt domes sēdē. Pēc tam tā sāks pildīt savus pienākumus.

Komentāri 3

Vārna

Vai tad piemaksas drīkst maksāt? Kārtējo reizi savējiem sacels algas līdz mākoņiem, bet īstie darba darītāji varēs sūkāt pirkstu! Skolu direktoriem tāpat ir lielas algas, viniem vajadzētu noņemt nost.

pirms 12 gadiem, 2009.09.27 14:18

Kirkenšteins

Vai tad novadā vairs nav Uldis Rudzītis?

pirms 11 gadiem, 2009.09.28 08:00

anita

Un atkal par kultūru un tās attīstīšanu runās un lems bez kultūras darbinieku klātbūtnes. vai tiešām nav iespējas šajās sarunās pieaicināt arī profesionālus kultūras darbiniekus, kas var vērtēt situāciju. Nevajag jau tālu meklēt - ieskatam par kultūras procesu attīstību un struktūras veidošanu ļoti kompetenti var dalīties pieredzē bijušā Valkas rajona kultūras nodaļas vadītāja LĪGA. Mēs atkal gribam izgudrot "riteni", pie tam bez "spieķiem". visu cieņu deputātiem un viņu aktivitātēm. Anita.

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 11:47

Smiltene