Smiltenes novada domē - divas vakances 6

Smiltenes novada dome izsludinājusi konkursu uz diviem vakantiem amatiem. Pašvaldība nolēmusi pieņemt darbā būvinženieri un ģeogrāfiskās informācijas sistēmas speciālistu. Pirmos divus gadus viņiem algu maksās no Eiropas Sociālā fonda naudas.

Pretendentiem jārēķinās, ka no šā Eiropas fonda speciālistus algos uz nepilnu slodzi: būvinženieri - uz 0,75, bet ģeogrāfiskās informācijas sistēmas (ĢIS) speciālistu - uz pusslodzi.

Eiropas Sociālā fonda finansējumu dome ir ieguvusi projektā "Speciālistu piesaiste Smiltenes novada pašvaldībai".

Atbalstu pašvaldības varēja iegūt tādu speciālistu algošanai, kuri strādā plānošanā, būvniecībā, informācijas tehnoloģiju sistēmu nozarē un tamlīdzīgās jomās, informē Smiltenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs Andris Lapiņš.

Smiltenes novada domē būvinženiera pienākumi būs projektu tāmju izstrāde pašvaldības objektiem, būvniecības dokumentācijas kārtošana, projektēšanas uzdevumu sagatavošana un tamlīdzīgi. Pretendentam uz šo amatu ir jābūt augstākajai izglītībai būvniecībā vai citās radniecīgās nozarēs un vismaz trīs gadu pieredzei būvniecības procesa vadīšanā vai līdzīgā darbā.

ĢIS speciālistam viens no būtiskākajiem uzdevumiem būs topogrāfiskās informācijas un informācijas par aizsargjoslām pieņemšana, pārbaude, uzkrāšana, uzturēšana un izsniegšana Smiltenes novada teritorijā. "Vasarā stājās spēkā likumdošanas norma par to, ka katrai pašvaldībai jāorganizē topogrāfiskās informācijas uzturēšana. Smiltenes novads izšķīries to darīt pats, nevis algot kādu firmu vai speciālistu," skaidro A. Lapiņš.

Pretendentam uz šo amatu jābūt augstākajai izglītībai ģeodēzijā, ģeogrāfijā, meliorācijā vai citās radniecīgās nozarēs un vismaz trīs gadu darba pieredzei attiecīgajā jomā.

Pretendentiem dokumenti Smiltenes novada domē jāiesniedz līdz 16. novembrim pulksten 17.00.

Komentāri 6

Jautājums

Kāds atkal ievietots pieteikums Mājas lapā un Ziemeļlatvijā ir tikai prasības, ko pretendentiem piedāvā dome? Ko maldinat cilvēkus, jeb atkal viss ir nolemts un zināms, pārējais priekš ķeksīša.

pirms 10 gadiem, 2010.11.05 16:34

stresa nav...

Nju tak nekā jauna.....gan jau savi cilvēki ir atrasti! Kā gan domājat atrast labus speciālistus, ka sludinājums nav ielikts nekur citur?

pirms 10 gadiem, 2010.11.06 00:26

inta

Vai tad no Trīs pakalnu skolas atkal pasmelsies kādu savu kadru!

pirms 10 gadiem, 2010.11.07 18:32

!

Interesanti, kāpēc sludinājumā par vakancēm nav precīzi norādīts, ne par projekta laiku ne slodzēm? Sludinājums galīgi neiet kopā ar šajā rakstā rakstīto informāciju. Kāpēc tik neprecīzi strādā Smiltenes novada dome?

pirms 10 gadiem, 2010.11.12 12:06

maija

Ir ievietots www.smiltene.lv (atbildot uz stresa nav). Ir jautājumums, kāpēc ar novēlošanos ir ielikts 3. sludinlājums par 3.vakanci.

pirms 10 gadiem, 2010.11.18 10:42

Smiltene