Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada dome šomēnes aicinās uz diskusiju par grants ceļu atjaunošanu

Smiltenes novada dome 24.februārī ir apstiprinājusi ceļu būvniecības un pārbūves prioritāšu noteikšanas atlases kritērijus, kā arī apstiprinājusi nolikumu Nr.4/16 “Par prioritāro objektu atlases kārtību Smiltenes novadā Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākumam “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos””, vēsta pašvaldības interneta vietne.

Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” mērķis ir “atbalstīt investīcijas publiskās ceļu infrastruktūras kvalitātes uzlabošanai lauku teritorijās, lai veicinātu uzņēmējdarbību un apdzīvotības saglabāšanos”. Šī pasākuma ietvaros Smiltenes novadam ir pieejams finansējums 1,88 milj. EUR.

Līdz šā gada 17.martam Smiltenes novada uzņēmēji rakstveidā var iesniegt priekšlikumus Nolikuma papildināšanai, iesniedzot tos Smiltenes novada pašvaldības administrācijā, vai iesūtot e-pastā uz [email protected].
21.martā Smiltenes pilsētas Kultūras centrā plkst. 15.00 notiks apspriešana ar Smiltenes novada uzņēmējiem, kur tiks izskatīti saņemtie priekšlikumi, kā arī lemts par programmā iekļaujamajiem prioritāri sakārtojamajiem grants ceļu posmiem.

Pēc apspriešanas Smiltenes novada dome pieņems lēmumu par pašvaldības ceļiem, kas tiks virzīti būvniecībai un pārbūvei Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākumā "Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos".

Smiltene