Smiltenes novada domes pārstāvji aizstāv projekta ideju 4

Šodien, 30. septembrī, Smiltenes novada domes pārstāvji Uldis Rudzītis un Valdis Poikāns aizstāv Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā projekta ideju par kultūras un interešu izglītības infrastruktūras atjaunošanu Smiltenē.

Ministrijā notiek Koordinācijas padomes sēde. Tajā pašvaldību, plānošanas reģionu un ministriju pārstāvji izskata Valmieras, Smiltenes, Cēsu, Kuldīgas un Ventspils pilsētu projektu idejas, kuras iecerēts īstenot Eiropas Reģionālās attīstības fonda prioritātē "Policentriska attīstība".

 

Smiltenes novada dome vēlas īstenot projektu, kurā paredzēts rekonstruēt Smiltenes kultūras un sporta centru un labiekārtot tā teritoriju, kā arī renovēt pašvaldības ēku, kurā atrodas Smiltenes bērnu un jauniešu interešu izglītības centrs un sporta skola.

 

"Infrastruktūru paredzēts izveidot pieejamu dažāda vecuma un sociālā statusa cilvēkiem, kā arī atbilstošu cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem," informē Smiltenes novada domes projektu vadītājs Valdis Poikāns.

 

Kultūras un sporta centra rekonstrukcijā plānots siltināt ēku, rekonstruēt skatuvi, veikt iekšējo apdari, atjaunot jumta konstrukciju un nomainīt jumta segumu, atjaunot inženiertīklus un labiekārtot teritoriju. Izglītības interešu centra un sporta skolas ēkā paredzēts siltināt ēku, veikt iekšējo un ārējo apdari, nomainīt logus un durvis, atjaunot inženiertīklus, labiekārtot teritoriju.

 

Projektu plānots īstenot 2010. - 2012. gadā. Smiltene ir to 16 Latvijas pilsētu vidū, kurām ir iespēja iesniegt projektu pieteikumus Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējuma saņemšanai. 16 pilsētām pieejami pavisam 209,2 miljoni latu.

Komentāri 4

nesaprotu

Vai tad sporta skolas ēkai dažus gadus atpakaļ jau nenomainīja logus? Kāpēc tad atkal jāmaina?

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 14:13

Oga

Tāpēc, ka mūsu pilsētā ir normāli izgrūst naudu tur, kur nevajag. Vai tad kādreiz kāds šeit ir domājis uz priekšu? Tikai par šā brīža labumiem un savām kabatām.

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 19:40

Sandra

Noskaidrojām, ka mainītie logi bijuši humānās palīdzības sūtījums no Vācijas un nav bijuši tie labākie. Kad vējš sitis logos lietu, sporta skolas zālē iekšā ticis ūdens.

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 20:28

Smiltene