Smiltenes novada domes pirmā sēde 4

Trešdien, 1. jūlijā, pulksten 16.00 notiks jaunievēlētās Smiltenes novada domes pirmā sēde, kuras laikā tiks ievēlēts Smiltenes novada domes priekšsēdētāju.

 

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka Smiltenes novada domē ir 15 deputāti. No Latvijas Pirmās partijas/Latvijas ceļa būs pieci deputāti - Ainārs Mežulis, Guntars Markss, Kaspars Markss, Raitis Melderis un Ivars Ādamsons, Pilsonisko savienību pārstāvēs Ilze Vergina, Gints Kukainis, Tija Zaļkalne un Aigars Dudelis, no Zaļo un Zemnieku savienību ievēlēti četri deputāti - Uldis Birkenšteins, Māris Lazdiņš, Biruta Sorokina un Gatis Krūmiņš, No Tautas partijas būs divas deputātes - Zigeta Vīķele un Tigna Podniece.

 

Saskaņā ar likumu „Par pašvaldībām" novada domes priekšsēdētājs ir ievēlēts, ja kandidāts saņēmis vairāk nekā pusi no novada domes deputātu balsīm. Ja nosacījums ir izpildīts, sēdes vadītājs pasludina priekšsēdētāju par ievēlētu un nodod domes sēdes vadību viņam.

 

Ņemot vērā likuma „Par pašvaldībām" 19. panta piektās daļas nosacījumus - ja neviens no kandidātiem nesaņem nepieciešamo balsu vairākumu pirmajā kārtā, tiek rīkota atkārtota balsošana par tiem diviem kandidātiem, kuri saņēmuši visvairāk balsu. Smiltenes novada domes pirmo sēdi var apmeklēt ikviens interesants.

Komentāri 4

Artūrs

Lai izdodas! Pilsētai ir vajadzīga rīcībspējīga dome.

pirms 12 gadiem, 2009.06.25 16:00

zieds

Es esmu par ULDI, labāka par viņu nebūs, piedod Ainār, bet Tava vieta Rīgā pie sievas sāniem.

pirms 12 gadiem, 2009.06.27 18:40

Smiltene