Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada lauku apvidū pabeigta zemes reforma

Piemēram, zemes reforma pabeigta Siguldā, Kuldīgā, Limbažu novada lauku apvidū, Amatas novada lauku apvidū, Inčukalna novada lauku apvidū, Ogres novada Ķeipenes, Taurupes un Madlienas pagastā, Neretas novada lauku apvidū, Ozolnieku novada lauku apvidū, Riebiņu novada lauku apvidū, Rūjienas novada lauku apvidū, Salacgrīvas novada lauku apvidū, Smiltenes novada lauku apvidū, Stopiņu novada lauku apvidū, Vecpiebalgas novada lauku apvidū, Viļakas novada lauku apvidū un Ventspils novada Piltenes pilsētā.

Analizējot likumu "Par zemes reformas pabeigšanu lauku apvidos", secināms, ka Ministru kabineta rīkojuma projektu par zemes reformas pabeigšanu attiecīgās pašvaldības teritorijā vai novada pašvaldības teritoriālajā vienībā pieņem, ja tajā ir pabeigti zemes reformas procesa gaitā lauku apvidos veicamie darbi un Valsts zemes dienesta teritoriālā struktūrvienība saskaņā ar likumu ir sagatavojusi un saskaņojusi ar attiecīgo pašvaldību pārskatu par zemi.

Smiltene