Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada pašvaldība apmaksās laulību ceremoniju Ģimenes dienā

Par godu Starptautiskajai ģimenes dienai Smiltenes novada Dzimtsarakstu nodaļa 2016. gada 14. maijā iecerējusi jaunu pasākumu.

Starptautiskā ģimenes diena – tā ir diena, kad godinām savas ģimenes un aicinām cilvēkus aizdomāties par ģimenes lielo nozīmi cilvēku ikdienā, attiecībās un dzīvē, kā arī vairāk laika un uzmanības veltīt saviem mīļajiem ģimenē.

Lai stiprinātu laulību tradīcijas, Smiltenes novada pašvaldība dod iespēju pāriem salaulāties Ģimenes dienā, 14.maijā, dāvinot laulības reģistrācijas ceremoniju. Jaunajam pārim atliks apmaksāt tikai valsts nodevu 14 EUR apmērā. Pāriem, kuri vēlēsies noslēgt laulību Ģimenes dienā, līdz 2016. gada 13. aprīlim (ieskaitot) jāierodas dzimtsarakstu nodaļā un jāaizpilda iesniegums. Ceram sagaidīt gan jaunas ģimenes, kā arī pārus, kuri kopā nodzīvojuši daudzus gadus un vēlas juridiski sakārtot savas attiecības.

Smiltene