Smiltenes novadā pilsētniekus pieņems novada pārvalde 1

Pēc Smiltenes novada izveides pilsētas iedzīvotājus pieņems novada domes administrācijas speciālisti.

 

"Novadā nav atsevišķas pilsētas pārvaldes. Novada domes centrālās administrācijas pārziņā ir arī Smiltenes pilsētas saimnieciskie un citi jautājumi, ar kuriem līdz šim nodarbojās Smiltenes pilsētas dome," informē pašvaldības juriste Sanita Mickeviča.

 

Novada domes priekšsēdētāja Aināra Mežuļa un izpilddirektora Kārļa Lapiņa darba kabineti atrodas pašvaldības ēkā Dārza ielā 3.

 

Šajā ēkā pirmajā stāvā strādā arī novada domes kancelejas nodaļa, sekretāre, sociālās palīdzības nodaļa, dzimtsarakstu nodaļa, bāriņtiesa un juriste. Otrajā stāvā atrodas attīstības un plānošanas nodaļa, ainavu arhitekte, dzīvesvietas deklarēšanas speciāliste, zemes komisija un nekustamā īpašuma nodokļa inspektores. Katru otrdienu apmeklētājus pieņem pasu dienests.

 

Ēkā Pils ielā 2, kur līdz šim atradās bijušās pilsētas domes vadība, strādā novada domes izpildinstitūcijas: pirmajā stāvā - grāmatvedības un budžeta sagatavošanas nodaļa un kasieris; otrajā stāvā - izglītības pārvalde, iepirkumu speciālistes.

Komentāri 1

Daina

Interesanti gan kas tādu novada pārvaldes struktūru noteicis un darbiniekus jau pieņemis, ja novada domes lēmuma nav ne par novada Nolikumu, ne struktūru, ne pārvaldes štatu sarakstu?
Un kāda zemes komisija darbosies novadā?

pirms 12 gadiem, 2009.07.10 14:55

Smiltene