Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes pašvaldība jūnijā izsolīs trīs īpašumus

Smiltenes novada dome plāno 14.jūnijā izsolīt trīs nekustamos īpašumus - "Silvas Lejas 2", "Ķauzeri" un īpašumu Ezera ielā 4-5, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Plkst.10 plānots izsolīt īpašumu "Ezera iela 4-5", kas sastāv no vienas istabas dzīvokļa 34,9 kvadrātmetru platībā. Izsoles objekta sākumcena noteikta 4000 eiro.

Plkst.11 plānots izsolīt īpašumu "Ķauzeri", ka sastāv no zemes vienības 6,82 hektāru platībā. Izsoles objekta sākuma cena noteikta 9000 eiro.

Savukārt plkst.11.30 Smiltenes novada dome plāno izsolīt nekustamo īpašumu "Silvas Lejas 2", kas sastāv no zemes vienības 0,1420 hektāru platībā, kā arī būves. Šī izsoles objekta sākuma cena noteikta 1550 eiro.

Pirmpirkuma tiesības nav uz nevienu no minētajiem īpašumiem.

Iepazīšanās ar izsoļu noteikumiem iespējama pašvaldības mājaslapā "www.smiltene.lv" un Smiltenes novada domē pie Kancelejas nodaļas sekretāres darba dienās no plkst. 9 līdz 12 un no plkst.13 līdz 17.

Smiltene