Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes pašvaldība uzlabos pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmu infrastruktūru

Smiltenes novada dome iecerējusi uzlabot pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmu infrastruktūru, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Šobrīd notiek projekta ieceres projektēšana.

Projekta mērķis ir uzlabot infrastruktūru, kas attiecas uz lauksaimniecības attīstību, meža ražības paaugstināšanu, audzes veselības un kokmateriālu kvalitātes uzlabošanu, kā arī lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares konkurētspējas paaugstināšanu. Projekta laikā tiks veikta pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmu atjaunošana lauksaimniecības un meža zemēs.

Plānotais budžets ir 284 180 eiro, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai plānotais līdzfinansējums ir 211 374 eiro, pārējo daļu 72 806 eiro apmērā segs pašvaldība.


Smiltene