Smiltenes pilsētā uzdarbojas demolētāji 10

Pēdējās dienās Smiltenē tikušas izdemolētas vairākas vietas - bērnu rotaļlaukuma un topošā peldbaseina nožogojums. Huligāni bija ķērušies klāt arī vairākām ceļazīmēm.

Izrādās, ka huligānisms topošā peldbaseina vietā un rotaļlaukumā konstatēts jau aizvadītajā nedēļā. Topošajam tirdzniecības, sporta un atpūtas kompleksam Kalēju ielā 7 un 8 bija daļēji nogāzts nožogojums iepretim Jāņkalnam.

Savukārt rotaļlaukumam sabojāti seši sētas stabi. Turpat blakus mētājās alkohola pudeles.

"Ziemeļlatvija" noskaidroja, ka par notiekošo Smiltenes novada dome ir informēta.

"Jā, zinām. Arī policija ir lietas kursā. Peldbaseina nožogojumam materiālo zaudējumu nav. Ja vēl tagad nav viss savests kārtībā, tad līdz pulksten 17.00 komunālie to izdarīs. Sēta jāsaved kārtībā pašiem, jo paies ilgs laiks kamēr atsauksim igauņu atbildīgos," komentē Smiltenes novada domes tehniskais direktors Uldis Rudzītis.

Tik tiešām, neilgi pēc "Ziemeļlatvijas" zvana U. Rudzītim, topošā peldbaseina nožogojums bija savests kārtībā un drošs. Diemžēl "Ziemeļlatvijai" neizdevās noskaidrot, kad atsāksies būvdarbi pie ilgi gaidītā peldbaseina. Novada domes tehniskajam direktoram šādas informācijas neesot.

Komentāri 10

Kirkenšteins

Bumbulis atkal droši gribēja peldēties un bija dusmīgs, ka baseins vēl nav gatavs.

pirms 12 gadiem, 2009.08.08 08:01

garšoalus

Parasti nemēdzu iesaistīties šāda veida dskusijās, bet kautkā piegrizās.Cien.Rudzīša, Mežuļa u.c.pārvaldē esošie kungi un dāmas! Šāda apjoma objektiem ar būtisku ietekmi uz pilsētvidi tiek sastādīts darba un finansu plūsmas grafiks, kura neizpildīšanas gadījumā ir paredzētas soda sankcijas attiecībā pret darba veicēju-galveno būvuzņēmēju. Kā arī slēdzot līgumu pasūtītājam ir pilnīgi skaidrs finansējuma avots. Tādējādi Rudzīša kga. atbilde par plānoto būvdarbu atsākšanu ir maigi izsakoties mazliet dīvaina, ja pareizi saprotu viņš tomēr ir viena no atbildīgajām amatpersonām. Kārtējo reizi aktualizējas jautājums par amatpersonu atbildību. Kurš tad apskaidros iedzīvotājiem par procesu virzību un kad vispār beigsies šāda veida murgi pilsētas pasūtītajos būvprojektos un ceļubūvē? Jo formāli šis cepiens nav par kautkādu izsvaidītu sētu vai pāris sasistām alus pudelēm būvlaukumā.
Tomēr gribētos palasīt atbildīgo amatpersonu rakstiskas atbildes par sekojošiem jautājumiem:
1.Kāpēc ši peldbaseina būvniecība bija jāuzssāk tādā steigā, ka pamati bij jālej ziemā pie mīnus grādiem, ja tagad visu vasaru tur pat pirksts nav pielikts, 'būve ir apstājusies un Smiltene ir ieguvusi kārtējo īesākto atbaidoša skata būvlaukumu
2. Kādi ir kvalitātes kritēriji pēc kuriem tika atjaunots ceļa segums pēc ŪK trases izbūves gandrīz vai visā Smiltenē, saistībā ar sūkņu stacijas izbūvi(arī aizdomīgi ilgi notiekošs projekts)
3.Vai ir veikta analīze par bērnudārza ēkas (laikam Mētras ielā)renovēšanas darbu lietderību jo izskatās, ka no jauna kvalitatīvi uzcelt šo ēku būtu bijis pareizāk! Varu apgalvot, ka finansiāli šāda veida pārbūvju izmaksas ir salīdzināmas ar jaunbūves izmaksām.
Paldies ja kāds šo te izlasīja ir vēl samērā daudz līdzīga rakstura štelles, bet par tām kautkad vēlāk.

pirms 12 gadiem, 2009.08.08 11:11

ja ilgi nekas netiek parbaudits ka var zinat ka kads to zogu ir apgazis varbut pats sagazas pudeles tak metajas pa visam vietam tak vareja to pudeli nodot policijai lai nonem pirksta nospiedumus vasara tak ar cimdiem neviens no pudeles nedzer aksti

pirms 12 gadiem, 2009.08.08 11:45

Kāda suņa pēc tiešām vajadzēja Mētras ielas bērnudārzu renovēt. Kārtējo reizi kādam savajadzējās naudu iebāzt kabatā. Pāris tūkstoši šur vai tur, neviens jau neuzzinās. Lētāk bija uzcelt jaunu. Bet mūsu valstī tas ir normāli, ka varam pakampt no valsts kabatas, kamēr notiek kādas iestādes renovācija. Nav jau pirmā ēka pilsētā, kuras renovēšanas laikā kāda amatpersonā mīklainā veidā ir tikusi pie savas mājas.

pirms 12 gadiem, 2009.08.08 22:18

beka

Tiešām ļoti pareizi uzrakstīts!Es domāju,ka daudz smilteniešu gribēs dzirdēt atbildi uz šie jautājumiem!Ielu stāvoklis pilsētā ir katastrofāls!

pirms 12 gadiem, 2009.08.08 22:47

hehe

ko nu ņemās.....pamati bij vaidzīgi jo pavasarī tak nāca vēlēšanas....re kā mežuls vārdu tur.

pirms 12 gadiem, 2009.08.10 20:03

Smiltene