Ceļinieki gandarīti par ikgadējo salidojumu

Piedaloties vairāk nekā 800 Latvijas ceļiniekiem un viņu ģimenēm, pagājušajā nedēļā notika 47. Latvijas ceļinieku salidojums. Gadskārtējā salidojuma organizēšanas prieks un atbildība bija Smiltenes ceļu būves uzņēmumam „8 CBR”, kas šogad svin savu 55 gadu jubileju.

“Lai arī brīžiem šķiet, ka konkurence ir vienīgais, kas mūs vieno, salidojums atgādināja, ka esam viena liela un draudzīga saime – daudzi no mums ir bijušie studiju biedri, kolēģi un draugi,” par sacensību dalībniekiem stāsta Smiltenes ceļu būves uzņēmuma “8 CBR” valdes priekšsēdētājs Andris Lacbergs.


“Mēs visi kopā būvējam ceļus, kas ved no cilvēka pie cilvēka. Šīs trīs dienas mums atgādināja, ka mums visiem ir viens mērķis – veidot drošus un kvalitatīvus ceļus ikvienam Latvijas iedzīvotājam un viesim,” piebilst A. Lacbergs.


Pieveicot vairāk nekā 15 dažādas sporta disciplīnas, šā gada ceļinieku salidojumā pirmo vietu ieņēma ceļu būves uzņēmums “Limbažu ceļi”, otrajā vietā ierindojās “KMK Projekts”, savukārt trešo vietu ieguva ceļu būves uzņēmums “Binders”.


Ceļinieku salidojumā Priekuļu novadā pulcējās 665 pieaugušie un 139 bērni. Visplašāk pārstāvētā komanda bija AS “A.C.B.” komanda ar 173 pieaugušajiem un 28 atvasēm. Savukārt visvairāk bērnu uz sporta spēlēm devušies līdzi VAS “Latvijas valsts ceļi” vecākiem. Īpaši silti ceļinieku ģimenē šogad sveikti ceļu būves uzņēmumi “Ceļinieks 2010”, “Imberteh”” un “Ķekava–PMK”, kas šogad sporta spēlēs piedalījās pirmo gadu.


Šā gada ceļinieku salidojumā piedalījās ceļu būves uzņēmumi “8 CBR”, “A.C.B.”, “Aizputes Ceļinieks”, “Binders”, “Ceļdaris”, “Ceļinieks 2010”, “Imberteh”, “KMK Projekts”, “Ķekava-PMK”, “Latvijas Valsts ceļi”, “Limbažu ceļi”, “Ļ-KO”, “Rīgas tilti”, “Tilts” un “VIA”.


Īpašu uzmanību ceļinieku salidojumā izpelnījās auto vilkšanas sacensības, kas pārvērtās patiesā spēka demontrācijā, katras komandas siprākajiem pārstāvjiem virvē velkot milzīgo “Volvo Truck Latvija” kravas seglu vilcēju. Šo aktivitāti pārspēja tikai “Šefu jautrības stafete” jeb pārbaudījums, kurā piedalījās visu 15 pārstāvēto ceļinieku uzņēmumu vadītāji un vadītājas. “Šefu stafete” izpelnījās neviltotus aplausus, vairāku decibelu ovācijas un viesa nevaldāmus smieklus arī pašos mazākajos salidojuma apmeklētājos, nemaz nerunājot par pieaugušajiem.


Šā gada ceļinieku salidojums bija ļoti daudzpusīgs – tika domāts ne tikai par aizraujošām sportiskām aktivitātēm, bet arī par muzikāliem priekšnesumiem, uzņēmumu nometņu noformējumiem un vienotiem komandu tērpiem, kā arī par pašiem mazākajiem ceļiniekiem, nodrošinot bērnu pilsētiņu ar īstām pilīm un cietokšņiem.

Smiltenes pilsēta