Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lieldienu pasākums Smiltenē kupli apmeklēts

Par spīti nelabvēlīgajai laika prognozei Lieldienu pasākums Smiltenes pilsētas Kultūras centrā bija apmeklēts kuplā skaitā. No plkst. 12.00 līdz plkst. 14.00 cilvēki bija aicināti piedalīties dažādās atrakcijās, kā arī apskatīt Sandras Eimanes bioloģiskajā saimniecībā audzētos garaušus, doties rotaļās, dančos un pavasara saulgriežu izdarībās kopā ar folkloras kopu „Rudzupuķe”.

Ikgadējais Lieldienu pasākums Smiltenē ir jau kā tradīcija. Lielu darbu pasākuma organizēšanā ieguldīja ne tikai Smiltenes pilsētas Kultūras centra darbinieki, bet arī Smiltenes Jauniešu domes pārstāvji. „Ir jauki redzēt, ka cilvēki nāk, piedalās un iesaistās. Šajās radošajās darbnīcās mēs kopā ar bērniem un viņu vecākiem veidojam dažādas ar Lieldienām saistītas lietas, kas iepriecina gan mazos, gan lielos. Ir prieks palīdzēt un iesaistīties šādos pasākumos,” saka Smiltenes Jauniešu domes dalībniece Alise Bebrīte.

Klātesošos pasākumā iepriecināja Sandras Eimanes bioloģiskās saimniecības daudzie, skaistie un raibie garauši. Cilvēki varēja ne tikai tos vērot, bet arī paglaudīt un samīļot. 

Ar dažādām pavasara saulgriežu izdarībām un rotaļām ar muzikāliem priekšnesumiem cilvēkus priecēja folkloras kopa „Rudzupuķe”. „Ar folkloras kopu „Rudzupuķe” esmu kopā jau trīs gadus, un mūsu mērķis šādos gadskārtu svētkos ir aktivizēt un pamodināt sabiedrību ar dziesmām un rotaļām. Mazliet ir žēl, ka cilvēkiem reizēm patīk labāk skatīties no malas, nevis iesaistīties, bet ir prieks, ka, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem un pasākumiem, apmeklētība un cilvēku aktivitāte ir palielinājusies. Manuprāt, tas, kas piesaista cilvēkus, ir iespēja kaut ko izveidot un iesaistīties, tas rada optimismu,” vērtē folkloras kopas vadītāja Līga Krūmiņa – Krīgere.

Smiltenes pilsēta