Pie Smiltenes Vecā parka āra trenažieru laukuma uzstādīta bērnu trošu piramīda

Piektdien, 26.augustā, pie Smiltenes Vecā parka āra trenažieru laukuma uzstādīta jauna bērnu atrakcija - trošu piramīda. 

Trošu piramīdai ir trīs horizontālie tīkli 2m, 3,5m un 5m augstumā. Piramīda paredzēta dažāda vecuma bērniem, tā veidota no elementiem, kas ļauj bērniem kāpt, karāties, līst un lēkt, attīstot līdzsvara izjūtu. Jaunās bērnu trošu piramīdas piegādi un uzstādīšanu veica SIA “GoPlay”, kopējās izmaksas 10 030,90 eiro, tai skaitā pievienotās vērtības nodoklis. 


Veco parku ir iecienījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan pilsētas viesi ne tikai lēnām pastaigām un dabas baudīšanai, bet arī aktīvai atpūtai, nūjošanai, velobraukšanai, vingrošanai. Līdz ar jaunās atrakcijas uzstādīšanu, Vecais parks iegūst papildus jaunu sakoptu un labiekārtotu vietu, kur pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā kopā ar vecākiem vai atsevišķi.

Lūgums gan mazākiem, gan lielākiem trošu piramīdas apmeklētājiem - bērniem, kāpelējot pa piramīdas tīkliem, izvērtēt savas spējas un spēku, tādējādi rūpējoties pašiem par savu drošību. 


Smiltenes pilsēta