Pilsētas svētkus svin Smiltene 12

Sestdien, 16. jūlijā, ar moto “Smiltenē, kur Abuls..” svētkus svinēja Smiltenes pilsēta. 

Vienlaikus Smiltenē biedrība “Siera klubs” sadarbībā ar  saviem atbalstītājiem sarīkoja konkursa “Biezpiena un maizes gardumi uz svētku galda” Vidzemes posmu.

Sniedzam ieskatu svētku norisē dienas pirmajā pusē.

Vakarpusē Jāņukalnā grupa “Apvedceļš” svinēja savu 16 gadu jubilejas festivālu.

Komentāri 12

Koments

Žēl, ka korespondentes gulēja un nebija uz svētku atklāšananu vidus ezerā ar orķestri bet gan jau...

pirms 4 gadiem, 2016.07.16 23:08

elmamenarda

Manuprāt kultūras darbinieces, kas par šo visu bija atbildīgas, nošāva greizi daļu pasākuma. Vajadzēja fona mūzikas, citādi dīvaina sajūta iet pa tirgu klusumā. Visi tirgojas, bet tāds klusums apkārt, it kā tirgotāji atrastos kapos.
To pašu varētu teikt arī par "romantisko vakaru" pie Tepera ezera. Cilvēki atnāca un nevarēja saprast, kas tagad notiks. Visapkārt klusums, visi kaut ko gaidīja, bet tā arī nesagaidījuši, gāja mājās. Laikam kultūras darbiniecēm dzīvē ir grūti gājis, neviens puisis nav sarīkojis romantisku vakaru. Prasījās pēc mūzikas fonā. Nu ņemiet vienreiz vērā savas kļūdas!

pirms 4 gadiem, 2016.07.17 18:24

Romantiskā

Nu re, es neesmu vienīgā, kas vīlās "romantiskajā" vakarā pie Tepera. Romantisko mūziku tā arī nesagaidījām! Žēl, jo gaidītāju bija daudz...

pirms 4 gadiem, 2016.07.17 18:56

brrrr

Parkā zāle bija gara ar domu: "Pilnas ar ērcēm"

pirms 4 gadiem, 2016.07.17 22:44

Jurka

Un latvārņi ar ziedēja pa ceļam uz teperi

pirms 4 gadiem, 2016.07.17 23:27

liib

Es arī pilnībā pievienojos komentāriem par romantisko vakaru pie Tepera ezera. Taču mani ļoti sarūgtināja vēl kaut kas ... Ja tie bija SMILTENES PILSĒTAS SVĒTKI, tad manuprāt mākslinieki un arī skatītāji bija pelnījuši svētkiem atbilstošu skatuvi. To , kas bija uzstādīta Baznīcas laukumā , par tādu nevarēja saukt. Tā bija parodija.... Dēļ zemās skatuvēs, lai kā centos , neko nevarēju redzēt. Un es nebiju vienīgā.... Tad kāda jēga no visa! Ķeksīša pēc??? Turklāt, cik noprotu ukraiņu mākslinieki savu programmu bija gatavojuši speciāli šiem svētkiem ... Man bija kauns par mūsu abu dāmu – organizatoru attieksmi !!!

pirms 4 gadiem, 2016.07.18 12:31

zpukste

Pievienojos visam iepriekšteiktajam! Bet mani bija ļoti žēl, ka aizejot uz konkursa "Biezpiena un maizes gardumi uz svētku galda" sākumu, vadoties pēc programmas - 12.30, visas tortes jau bija gandrīz izdalītas, nebija iespējams apsaktīt vizuālo noformēju un kur nu vēl nodegustēt! Tik tiešām žēl, jo tas atkārtojas jau otro gadu, kad netiek ņemts vērā progammas laiks.

pirms 4 gadiem, 2016.07.18 14:48

liib

Šajā gadījumā akmens jāmet Siera kluba vadītājas lauciņā, jo minētais pasākums ir viņas rīkots un notika pilsētas svētku ietvaros

pirms 4 gadiem, 2016.07.18 15:14

kolibrri

Man svētki patika! Un redzēju, ka daudziem patika. Bija pietiekoši pasākumu dažādām gaumēm. Tuvāk dabai, mazāk burzmas. Laba programma. Protams, ir lietas, ko varētu pilnveidot. Kritiķi lai organizē paši.

pirms 4 gadiem, 2016.07.18 15:22

Evija Ziemiņa

Tikai viens pozitīvs komentārs. Vai nav skumji?
Man svētki patika. Vismaz sestdien. Visur , saprotams, nepaspēju (te es domāju par kūkām un zupām, kas man skrējienā pagāja secen), jo visur kaut kas notika, bet lielos vilcienos visu redzēju. Rīkotāji bija piedomājuši , lai būtu atšķirīgi no citiem gadiem. Protams bija nepilnības, bet kur nu bez tām! Lai ir no kā mācīties priekšdienām. Dzirdēju gan mūziku tirgū - visi priecīgi čaloja ,gan zālītē atlaidos, lai atpūtinātu nogurušās kājas. Ļoti patika tas, ka viss lielums notika parkā, nevis pilsētas centrā. Kas vēl? Man lieki šķita Tepera slūžu atvēršana. Nesaskatīju tam jēgu. Atcerējos, cik upju gliemeņu gāja bojā iepriekšējās reizēs. Bet ja Zaļie to akceptē, tad ko nu es tur .
p.s. no blakus esošiem cilvēkiem dzirdēju tikai pozitīvas atsauksmes.

pirms 4 gadiem, 2016.07.19 12:23

liib

Mana izteiktā kritika nav piekasīšanās pie sīkumiem! Manuprāt, tā bija liela kļūda pilsētas centrā uzstādīt tik mazu un zemu skatuvi. Un par to vienkārši nevar klusēt! Svētkus taču rīkoja cilvēkiem – pilsētas iedzīvotājiem un viesiem! Ja būtu normāla skatuve, tad arī būtu vairāk skatītāju! Es pacietīgi gaidīju tikai tāpēc, ka vēlējos redzēt uguns šovu. Bet daudzi aizgāja prom, jo cik tad ilgi klausīsies uzvedumu, to neredzot! Neticu, ka organizatori nezināja ar kādu programmu ukraiņi brauks ciemos. Savstarpēja komunikācija taču notika! Tagad sanāk , ka ukraiņi sagādāja tik plašu programmu dēļ pāris desmitiem cilvēku... Pat nojumes nebija lietus gadījumā ! Labi, ka uzlija tikai nedaudz , bet ja būtu kārtīgs lietus ????? Protams, nenoliedzu bija arī foršas lietas – ļoti patika pūtēji uz ezera, dzīvās statujas, bērnu programma , ūdens šovs un kopumā izraudzītā svētku vieta – Abuls un Tepera ezers , daudz cilvēku un ideāli laika apstākļi

pirms 4 gadiem, 2016.07.19 17:03

Forši bij

Man tieši vislabāk patika romantiskais vakars pie Tepera. Bij sveču gaisma, skaisti dziedāja jaunieši pie lielā tiltiņa radot romantiku, vīrs pie sāniem un vīna glāze. Ko vēl vairāk varēja vēlēties? Tie kas nesagaidīja, žēl viņu.

pirms 4 gadiem, 2016.07.20 17:09

Smiltenes pilsēta