Smiltenē applūdusi iela, lietavas turpinās (Papildināts!) 1

Autovadītājiem, kā arī gājējiem jarēķinās, ka šodien pārvietoties Smiltenē pa Krāsotāju ielu var būt sarežģīti. Brauktuve pie krustojuma ar Gaujas ielu ir aplūdusi pilnībā. Arī ietve vienā pusē ir pilnībā zem ūdens, bet otrā - arī ar sausām kājām palikt būs teju neiespējami.


Kā novērojām, tad, tīrot ietves, savlaicīgi nav padomāts, ka no sniega un ledus ir jāatbrīvo arī lietusūdeņu noteces vietas jeb gūlijas. 


Kā liecina laika ziņu vēstītāji, tad lietus turpināsies, tas nozīmē, ka līdz lokāla mēroga plūdiem vairs nav ilgi jāgaida.


Papildinājums: Tikko (pulksten 17.00) ar mums sazinājās Smiltenes novada domes speciālists Uldis Rudzītis un informēja, ka avārijas situācija Krāsotāju ielā novērsta. Gūlijas atraktas, un ūdens atbrīvojis brauktuvi. To mums apliecināja arī Krāsotāju ielas iedzīvotāji.


Arī citviet pilsētā esot konstatatētas nelielas problēmas, bet komunālā dienesa darbinieki apseko pilsētu un tās novērš. Situācija šobrīd ir atbilstoša laika apstākļiem.

Komentāri 1

Gaujas iela

Kur lai ūdens paliek,ja sniegs, visur ,uzstumts virsu notek restītēm.Es regulāri atīru ,bet kā štūre nāk,tā viss veltīgi....MĪĻIE, SĀKAT DOMĀT AR GALVĀM.

pirms 5 gadiem, 2016.01.26 16:17

Smiltenes pilsēta