Smiltenē būs forums uzņēmējiem

Ceturtdien, 24. aprīlī, Smiltenē, pilsētas kultūras centra telpās, notiks reģionālais biznesa forums “Atbalsts uzņēmējiem”. 


Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas garantiju aģentūra un Latvijas Attīstības finanšu institūcija “Altum” aicina forumā piedalīties Smiltenes novada komersantus. Dalība pasākumā ir bez maksas, informē Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evita Urpena.


Pasākumā komersantiem  sniegs plašu informāciju par šobrīd  pieejamajām atbalsta programmām uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, inovāciju attīstībai un pētniecībai, par plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai 2014. - 2020. gada Eiropas Savienības (ES) fondu plānošanas periodā un par pieejamo atbalstu inovatīviem maziem un vidējiem uzņēmumiem programmā “Horizonts 2020”.Biznesa forums “Atbalsts uzņēmējiem” Smiltenē sāksies pulksten 10.


Līdzdalība forumā jāpiesaka līdz 23. aprīlim, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) mājaslapā sadaļā “eksportētājiem”. Sīkāka informācija par forumu pieejama  LIAA, sazinoties ar Gintu Purmali (e-pasts [email protected]; tālrunis  67039414).


Biznesa forumus organizē Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Attīstības finanšu institūcija “Altum” un Latvijas Garantiju aģentūra sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģiona ES informācijas centru.  

Smiltenes pilsēta