Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē pieminēs brīvības cīnītājus

Tāpat kā daudzviet Latvijā, arī Smiltenē 11. novembrī norisināsies Lāčplēša dienai veltīti pasākumi. Gaidāms gan koncerts Smiltenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā, gan tradicionālais lāpu gājiens un piemiņas brīdis pie Brīvības cīņās kritušo kareivju pieminekļa.


Koncerts Smiltenes ev. lut. baznīcā sāksies plkst. 18.00. Koncertā izskanēs kora “Lido” studijas izdziedātās melodijas un Madaras Kalniņas izpildītā ērģeļu mūzika. Pēc tam, ap plkst.18.30, visi ir laipni aicināti uz lāpu gājienu, kas virzīsies no Baznīcas laukuma uz Smiltenes kapiem.  Lāpu gājiena noslēgumā pie Brīvības cīņās kritušo kareivju pieminekļa teiksim paldies mūsu tautas varoņiem par dzimtenei dāvāto brīvību. Aicinām līdzi ņemt savas lāpas un svecītes. 


Smiltenes pilsētas Kultūras centrs aicina Lāčplēša dienā ēku un māju logos iedegt svecītes, tā godinot mūsu kritušo brīvības cīnītāju piemiņu!


Smiltenes pilsēta