Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās pārbūves darbi Vecā parka teritorijā

Šonedēļ ir uzsākti pārbūves darbi Smiltenes Vecā parka teritorijā. Līdz ar to uz laiku atsevišķos parka posmos ir aizliegta gājēju kustība pa celiņiem.

Būvdarbu laikā gājējus lūdzam respektēt uzstādītās ceļa zīmes un ierobežojumus un apiet būvdarbiem slēgtās teritorijas.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


Informācijai:

Saskaņā ar izstrādāto būvprojektu paredzēts veikt: 1.celiņa (posmā no centrālā laukuma līdz Brūža ielai) un 4.celiņa pārbūvi (tai skaitā apgaismojums); kaskādes (dīķīšu), blietētu šķembu seguma takas (no Dakteru ielas līdz 6.celiņam), laipas ar pieeju pie avota izbūvi; pieejas un skatu platformas pie ūdenskrituma pārbūvi; pakāpienu pie ūdens (Tepera ezers), laivu piestātnes un laipas pie Tepera ezera izbūvēšanu. Šos darbus atbilstoši iepirkuma konkursa “Vecā parka un tam pieguļošo teritoriju kompleksā pārbūve” rezultātiem veiks SIA “Ceļinieks 2010” ar piedāvāto līgumcenu 374 796.23 EUR bez PVN.

Smiltenes pilsēta