Valkas ielas rekonstrukcijas būvdarbi Smiltenē tuvojas noslēgumam 2

"Kopš  šā gada maija Valkas ielā notiek aktīvi būvdarbi projekta „Smiltenes pilsētas Valkas ielas rekonstrukcija” ietvaros. Šobrīd būvdarbi tuvojas jau noslēgumam," informē Smiltenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Lita Kalniņa. Ceļu daļā pabeigti lielākā daļa no darbiem, veikta konstruktīvā slāņa izbūve un ieklāts asfaltbetona segums. '


Savukārt tilta daļā – veikti demontāžas un zemes darbi, samontētas tērauda konstrukcijas, pabeigti stiegrojuma un betonēšanas darbi, veikta betona konstrukciju aizsardzība un izbūvēta hidroizolācija un asfaltbetona segas kārtas, kā arī veikta 15m gara stikla šķiedras kompozīta materiāla gājēju tiltiņa montāža. 


Veikta nogāžu pie tilta balstiem nostiprināšana ar iebetonētiem laukakmeņiem un upes gultnes tīrīšana un malu nostiprināšana. Demontēts pagaidu transporta tilts. Teritorijas labiekārtošana (apzaļumošana) veikta 85% apmērā. Ieguldīti elektrokabeļi un rezerves caurules telekomunikāciju un elektroapgādes kabeļi. 


Apgaismojuma izbūves darbi veikti 90% apmērā. Valkas ielas rekonstruētajā posmā ir atjaunota satiksme. Atlikušie darbi notiek pie gājēju un velobraucēju ietves aizsargbarjeras izbūves, ceļa zīmju ,cita aprīkojuma uzstādīšanas un ceļa horizontālo apzīmējumu krāsošanas. Darbus objektā plānots pabeigt līdz 15.novembrim.


Kā  jau iepriekš minēts projekta ietvaros tiek veikta Valkas ielas rekonstrukcija, tajā skaitā autoceļa tilta pār Abuls upi Valkas ielā rekonstrukcija. Ielas rekonstrukcijas ietvaros paredzēts veikt Valkas ielas 305m posma līdz pilsētas robežai un atzarojumu uz pieslēguma ielām rekonstrukciju.


Projekta realizācija kļuva iespējama piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu „Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.2.prioritātes „Teritoriju pieejamības un sasniedzamības veicināšana” 3.2.1. pasākuma „Pieejamības un transporta sistēmas attīstība” 3.2.1.2. aktivitātē „Tranzītielu sakārtošana pilsētu teritorijās”.


Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 590 000 LVL, no kurām Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 501 441,00 LVL, Valsts budžeta dotācija 13 275,00 LVL, Smiltenes novada domes finansējums 75 284,00 LVL.
Projektu kopumā plānots realizēt līdz 2014. gada 30.septembrim.

Komentāri 2

Zinoss

nu velk gan tur ilgi to gumiju-viens strada 5skatas:D

pirms 7 gadiem, 2013.10.30 11:17

Dīvaini gan

Ceļš jau pilnībā vaļā, bet luksofori joprojām strādā. Vismaz pirmdienas vakarā vēl darbojās. Varbūt pa dienu darbu veikšanai tas ir vajadzīgs, bet pa nakti?????

pirms 7 gadiem, 2013.10.31 08:54

Smiltenes pilsēta